Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Karşıyaka Arçelik Klima Servisi 0232 262 00 33 – Hızlı Güvenilir Servis

05.02.2022
574 görüntülenme
Karşıyaka Arçelik Klima Servisi 0232 262 00 33 – Hızlı Güvenilir Servis

Karşıyaka İzmir Arçelik Bakım Servisi

Arçelik Klima Servisi Kadromuz İle Hizmetinizdeyiz;

0232 262 00 33

karsiyaka-izmir-arcelik-bakim-servisi

karsiyaka-izmir-arcelik-bakim-servisi

Evdeki Arçelik klima ile sıcak günlerde bile serin kalabilirsiniz. Ancak, uzun planlar için düzenlemek için gereklidir. Bakım ve servis için bir servis çağırarak, optimum Arçelik klima sistemlerinize özen gösterirsiniz. Öte yandan, uzun yürüyüş aralıkları nedeniyle hava yağmurdan bırakılır ve tarafından, soğutma kapasitesi düşer. Ayrıca yetersiz klima ısıtıcı, filtre ve evaporatorde mikrop ve organizmaların olgunlaşmasına ve daha sonra ortam havasına salıp sağlık sorunlarına yol açmasına neden olur.

Düzenli bakım ve klima servisi onarım bakımları
Yılda en az bir kez profesyonel klima hizmeti almalısınız. Daha uzun bakım aralıkları, klima sistemi üzerinde hizmet ömrü üzerinde bir süre sahip olabilir. Karşıyaka genelinde garanti süresi dolan Arçelik klimaların bakımlarını aynı gün sağlıyoruz. Detaylı fiyat ve bilgi için hemen arayabilir, iletişime geçebilirsiniz.

Karşıyaka Arçelik Tamir Servisi

karsiyaka-arcelik-tamir-servisi

karsiyaka-arcelik-tamir-servisi

Soğutma ve iklimlendirme teknolojisinde yüksek profesyonel niteliklere sahip uzman bir servis olarak, sadece kurulum ve montajla ilgilenmiyoruz, aynı zamanda onarımları da azami özen ve hassasiyetle ve en son teknik ekipmanlarla yapıyoruz. Soğutma ve iklimlendirme hizmetimizden ve teknisyenlerimizin uzmanlığından yararlanın. Özellikle Karşıyaka’da sıcak bir yaz günü klimanızın arızalanması can sıkıcı bir durum olabilir, bu nedenle klima tamirlerinin hemen yapılması gerekir.

Karşıyaka Arçelik Klima Servisi , garanti dışı Arçelik klimaların tamir ve yedek parça değişimlerini sağlamaktadır.

Arçelik Klima Servisi Karşıyaka

Arçelik klima servisimizde hataların hızlı tespiti ve düzeltilmesini sağlamak için uzman kadromuz sürekli eğitim almaktadır. İklimlendirme ve soğutma sistemlerinin onarımında uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve uzmanlığımız sayesinde Karşıyaka genelinde hizmet veriyoruz.

Arçelik klima bakım, montaj, sök tak, demontaj, gaz dolumu, ana kart değişimi, ana kart tamiri, gibi hizmetlerimizden yararlanmak için 0232 262 00 33 numarasından servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Klima parça değişimlerinde veya onarımlarında mutlaka servis fişi veriyoruz. Aynı zamanda 12 aylık parça ve işçilik garantimiz mevcuttur.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler ve Daha Fazlası İçin Sitelerimizi Ziyaret Edebilirsiniz;

Klima Bakım Narlıdere

Buca Siemens Klima Servisi

Bornova Klima Servisi Tamircisi

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA