Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Narlıdere Fuji Klima Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

27.01.2022
714 görüntülenme
Narlıdere Fuji Klima Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Narlıdere Fuji Servisi İzmir

Yaygın servis ağımız ile Fuji  klima servisi alanında en hızlı ve güvenilir hizmeti vermekteyiz.

0232 262 00 33

narlidere-fuji-servisi-izmir

narlidere-fuji-servisi-izmir

Durduk yere meydana gelen Fuji klima arızaları, sisteminizin tamir edilemeyecek kadar eski veya çok hasarlı olduğunu garanti eder. Sizi mümkün olan en kısa sürede kurtarmamıza izin vermek için size bir yedek fiyat teklifi sunacağız. Değiştirme garantilidir, böylece ısıtma ve soğutmanızın mümkün olduğunca verimli bir şekilde çalıştığı konusunda rahat olabilirsiniz.

Özellikle İzmir yaz aylarında klima kullanmayan yoktur, klima kullanılmasının yanı sıra zaman zaman arızaları meydana gelebilir, ya da sürekli aktif çalışan klimaların bakımlarının her sene düzenli olarak yapılması gerekir. Narlıdere Fuji Klima Servisi garanti süresi dolan Fuji markalı klimaların tamir, bakım, montaj, parça değişim hizmetlerini aynı gün sağlamaktadır.

Narlıdere Fuji Klima İzmir Servisi

narlidere-fuji-klima-izmir-servisi

narlidere-fuji-klima-izmir-servisi

Fuji klimaların onarım servisi için bir klima servisi seçmek, özellikle sıcak bir yaz gününde yapılması zor bir seçimdir. Klimalar ile ilgili problemler, konfor seviyenizde ciddi bir düşüşe neden olabilir ve evinizde veya ofisinizde büyük bir problem olabilir.

Narlıdere’de yaşadığımızı düşünürsek, gün batımına kadar sıcak hakkında endişelenmemize gerek yok. Bu, hafta sonları ve mesai saatleri dışında klima onarım hizmetleri vermemizin ana nedenlerinden biridir. Teknisyenlerimiz garanti süresi dolan Fuji klimalarınız için onarım hizmetleri konusunda deneyime sahiptir.

Ayrıca Fuji klima gaz dolumu, bakım ve diğer işlemleri için de iletişime geçebilirsiniz.

Narlıdere Fuji Teknik Servisi

Beklenmedik klima arızaları, yıllık klima bakımları, klima montajı, klima parça aşınmaları, klima gaz dolumu işlemleri sürekli gerekli olan ve bir klima ustası tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Fuji markası ile kullanılan klimaların aktif çalışması veya arızası meydana geldiğinde onarılması gerektiğinde en yakın klima servisinden destek almanız gerekir.

Narlıdere Fuji Teknik Servisi, garanti dışı olan Fuji klima işlemlerinde 12 aylık garantili hizmetler vermektedir. Ayrıca servis fişi almadan kesinlikle ödeme yapmamalısınız. 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler ve Daha Fazlası İçin Sitelerimizi Ziyaret Edebilirsiniz;

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA