Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Klima Bakım Narlıdere 0232 262 00 33 – Hızlı Güvenilir Servis

02.02.2022
797 görüntülenme
Klima Bakım Narlıdere 0232 262 00 33 – Hızlı Güvenilir Servis

Narlıdere Klima Bakım Servisi İzmir

7/24 Uzman Ekibimizle Garanti İşçilikle Sunuyoruz 

0232 262 00 33

narlidere-klima-bakim-servisi-izmir

narlidere-klima-bakim-servisi-izmir

Bir klimanın filtreleri, bobinleri ve kanatçıkları, ünitenin hizmet yılı boyunca etkili ve verimli bir şekilde çalışma için gerçekleştirmeniz gerekir.

Sıcak hava mevsimi başlamadan hemen önce klimanızın bakımını yaptırmayı düşünmelisiniz.

Klimanızın verimliliğini garanti etmenin bir yolu, uzmanlarımıza klima sisteminizin periyodik bakımını yaptırmaktır. Önleyici bakım, klima sisteminizin Narlıdere sıcağıyla başa çıkmaya hazır olmasını sağlamanın en kolay yoludur.

İşinde ehli ve profesyonel teknisyenlerimiz, sisteminizin çalışır durumda olmasını sağlayacak ve olası sorunları tespit etmenize yardımcı olacaktır.

Merkezi klimanızın önleyici bakımı, onarım veya değiştirme maliyetlerinde size binlerce tasarruf sağlayabilir. Ekibimiz her marka klimalar için hizmet vermek üzere eğitilmiştir. Klima bakımları her sene düzenli olarak yaz aylarına girmeden yapılması gerekir. Eğer klima bakımınız için bir servis arıyor iseniz Narlıdere klima bakım servisi izmir firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Narlıdere İzmir Klima Bakım

narlidere-izmir-klima-bakim

narlidere-izmir-klima-bakim

Klima bakım hizmetleri nelerden oluşur, hangi işlemler yapılır? Bir servis çağırmadan önce mutlaka bunları çağıracağınız servise sormanız gerekir.

Narlıdere Isıtma ve Klima, klima ünitenizde herhangi bir sorun belirtisi olup olmadığına bakarak tam kapsamlı bir inceleme yapacaktır. Teknisyenlerimiz voltajı test edecek, kayışları, kanalları, havalandırmaları kontrol edecek ve soğutucu seviyelerini kontrol edip test edecektir. Drenaj hatlarını inceleyeceğiz ve ayrıca ihtiyacı olabilecek parçaları yağlayacağız.

Uzmanlarımız termostatı test edecek ve uygun verimliliği sağlamak için fan motorunu inceleyecektir. Kompresör, kondenser, evaporatör serpantinleri, klima santrali ve drenaj hattı gibi çeşitli parçaları da temizleyeceğiz. Narlıdere klima bakım ücretleri ve fiyatları için hemen bizi arayın, kaliteli ve uygun ücretli hizmetlerimizden faydalanın.

Narlıdere Klima Bakım Ücretleri

Klimalar yaz aylarında veya kış aylarında sıkça tercih edilen cihazlardır. Özellikle yaz aylarında konfor açısından tercih edilen klimaların her sene düzenli çalışması, uzun ömürlü olması için bakımlarının yapılması gerekir. Klima bakımları klimaların verimliliğini artırır. Yaz ayları gelmeden önce klima kullanıcıları, klima servislerini arayarak fiyat almak ister.

Narlıdere klima bakım servisimiz de her marka ve model klimaların bakımlarını sağlıyoruz. Klima bakım ücretlerimiz ise oldukça uygundur, yıllar boyu yetkili servis kalitesinde Narlıdere genelinde hizmet vermekteyiz.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler ve Daha Fazlası İçin Sitelerimizi Ziyaret Edebilirsiniz;

Narlıdere Beko Klima Servisi

Buca Samsung Klima Servisi

Karşıyaka Klima Servisi Tamircisi

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA