Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Konyaaltı Vestel Klima Servisi 0552 219 62 59 | Klima Bakım Tamir Montaj Servisi

03.09.2021
896 görüntülenme
Konyaaltı Vestel Klima Servisi 0552 219 62 59 | Klima Bakım Tamir Montaj Servisi

Konyaaltı Vestel Klima Tamir Servisi

Arıza ve Servis Kaydı İçin İrtibat Numaramız;

0552 219 62 59

konyaalti-vestel-klima-tamir-servisi

konyaalti-vestel-klima-tamir-servisi

Vestel Klima Açılmıyor mu? Serin değil mi? Sıcak hava çıkmıyor mu? su mu akıtıyor Klima tamiri için arayın ve çözün.

Ev tipi klimalar ve klimalar için klima gazı dolumu da sağlamaktayız. Klimalar Konyaaltı sıcaklarında serinlemenize yardım ediyor. Konyaaltı Vestel Klima Tamir Servisimiz, Arçelik markalı klimaların tamir servisinde uzmanlaşmıştır.

Vestel klima sisteminizde onarım veya bakım işlemleri için kalifiye bir uzmana mı ihtiyacınız var? Klima Tamir Servisimiz, klimanız için çok çeşitli müdahalelerle size güvenilir bir hizmet sunar, onarım işlemleri, bakım işlemleri, filtre temizleme gibi işlemlerin yanı sıra parça aşınması durumlarında orijinal parça değişimi yaparak 12 aylık parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Ayrıca konyaaltı arçelik klima servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Konyaaltı Vestel Klima Bakım Servisi

Arıza ve Servis Kaydı İçin İrtibat Numaramız;

0552 219 62 59

konyaalti-vestel-klima-bakim-servisi

konyaalti-vestel-klima-bakim-servisi

Sıcak havaların gelmesiyle birlikte klimaların verimliliğini kontrol etmek ve bakımlarını düzenli yaptırmak her zaman daha iyidir.

Mükemmel durumdaki bir klima, yeterli bir sıcaklığı korumanıza ve elektrikten tasarruf etmenize olanak tanır. Ayrıca düzenli temizlik ve bakım, cihazın ömrünü uzatır.

Uzun bir süre kullanılmadıktan sonra cihazı kullanmaya devam ettiğinizde temizlik yapılmalıdır. Hava filtreleri tozu ve poleni tutar, mikrop yuvası olabilir ve bu nedenle sağlık için tehlikeli olabilir ve çok tıkanırsa hava sirkülasyonunu azaltabilir ve klima sisteminin gürültüsünü artırabilir.

Vestel markası ile kullandığınız klimalar her ne kadar kaliteli bir marka olsa da her sene düzenli olarak temizlik işlemlerinin sağlanması gerekir. Konyaaltı Vestel Klima Bakım Servisimiz, garanti süresi dolan Vestel klimaların bakımlarını düzenli olarak sağlamaktadır.

Ayrıca konyaaltı klima servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Konyaaltı Vestel Klima Teknik Servisi

Arıza ve Servis Kaydı İçin İrtibat Numaramız;

0552 219 62 59

Konyaaltı Vestel Klima Teknik Servisimiz, garanti süresi dolan Vestel klimaların gaz dolumu, tamiri, bakımı, montajı ile ilgilenmektedir. Yetkili servis kalitesinde teknik servis hizmetlerimizi uygun ücretler ile sağlamaktayız. 0552 219 62 59 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Vestel klima bakımı, Vestel klima tamiri, Vestel klima gaz dolumu, Vestel klima montajı gibi konular da ustalarımız 7/24 hizmete vermektedir. Ayrıca orijinal parça değişim hizmetlerimiz de vardır.

Ayrıca konyaaltı klima bakım fiyatları içeriğimize de göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA