Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Çiğli Klima Servisi – Çiğli Klima Servisi Hizmeti

16.12.2020
672 görüntülenme
Çiğli Klima Servisi – Çiğli Klima Servisi Hizmeti

Çiğli klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 durmadan klima servisi hizmeti sunarak büyük müşteri memnuniyeti ile arttırmaktayız. Günümüzde birçok müşterilerimizin arızalarında veya klima bakımı ile ilgili problemlerle çağrı merkezimize telefon almaktayız. Siz değerli tüketicilerimizin tüm sorunlarını eksiksiz bir şekilde onarmak için biz Çiğli klima servisi olarak İzmir’ de hizmet sınırlarını aşmış ve siz değerli tüketicilerimize garanti vermekteyiz. Kurduğumuz kadromuz ile ekipmanlarımızla kapınıza gelerek sorunlarınızı hızlı bir biçimde onararak sizleri mutlu müşteriler listemizde görmek hedeflerimiz arasındadır.

İçindekiler

Çiğli Klima Servisi Önemi

Çiğli klima servisi önemi klimalarınızın verimini arttırmak ve sağlıklı klima kullanımı için değer taşımaktadır. Çiğli klima servisi olarak Müşteri portföyünü arttırarak müşterilerimizin güvenliğini sağlamak için İzmir’ de tüm semtlerde bulunan gececi ekipmanlarımız tarafından sizlerin çağrı merkezimize telefon gelmesi halinde ekipmanlarımıza verilen süre zarfında evinize gelerek tüm sorunlarınızı eksiksiz bir şekilde hallederek sizlerin mağduriyetinizi gidermek için çalışıyoruz.
Çiğli klima servisi olarak verdiğimiz hizmetin kaliteli ve güvenilir olarak yapmaktayız.

Çiğli Klima Servisi Klima Bakımı ve Montajı

Klima servisi uzmanlarına göre klimalarınızın yılda en az 2 defa klima bakımı yapılması gerekmektedir. Neden klima bakımı yapılmalıdır? Klimalar iç ve dış ortamlarda farklı hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Isı transferi yaparken transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme yıpranma giderilmez ise fazla elektrik tüketimi yaparak az verim almış olursunuz. Bu durum size ekonomik açıdan zarar vererek klimanızın da ömrünü kısaltmaktadır. Bu türlü zararlara uğramamak için klimalarınızın bakımını yılda en az 2 defa yaptırmalısınız. Çiğli klima servisi firmamızı takip ederek klima ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Ayrıca Çiğli klima servisi klima bakımı ve montajı konusunda danışmanlık hizmeti almanız da mümkün.

Çiğli Klima Servisi Servis Ağı

Çiğli klima servisi servis ağı için kredi kartı ile kapıda ödeme veya nakit ödeme kolaylığı ile hizmet satın alabilirsiniz. Çiğli klima servisi anlayışı ile kapıda ödeme sayesinde artık ödemeleriniz daha güvende. Çiğli klima servisleri, klima servis ücretlerinde yaz aylarında veya yılın belli dönemlerinde avantajlı kampanyalar yapmaktadır.

Çiğli Klima Servisi 7/24 Destek Servis

Çiğli klima servisi 7/24 destek servis hizmeti çağrı merkezi birimlerimize dilediğiniz an ulaşıp randevu alabilme imkanı sunar. Artık saatini sorun etmeyeceksiniz. Gün boyu hizmet ile daha rahat Çiğli klima servisi alabileceksiniz. 7/24 çağrı merkezi hizmetlerimiz ile her saat randevu oluşturabilirsiniz.  Çiğli klima servisleri sizlere en üst düzeyde klima servisi hizmeti olarak klima bakımı, klima onarımı, klima montajı, klima yer değiştirme gibi klima servisleri hizmetleri sunarken klima teknik destek hizmeti ve yedek parça garantisi vermektedir. Çiğli klima servisi müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır.

Çiğli Klima Servisi Klima Bakımı

Çiğli klima servisi klima bakımı konusunda siz değerli müşterilerimize önerimiz yılda en az iki kere klima bakımı yaptırmanız. Her yıl düzenli olarak aksatmadan klima bakımı yaptırmalısınız. Çiğli klima servisi ile bakımı yapılan klimalar daha verimli çalışmakla birlikte daha az elektrik tüketimi sağlamaktadır. Sağlığınız ve bütçeniz için yılda en az 2 defa klima bakımı yapılmalıdır. Çiğli klima servisi tercih ederek klima bakımını yaptırabilirsiniz.

Çiğli Klima Servisi Klima Montajı

Çiğli klima servisi klimanızı aldığınız andan itibaren profesyonel klima servis teknik kadrosu ile klimanızın en doğru nasıl konumlandırılacağını belirler ve ona göre klima montajı işlemine başlar. Çiğli klima servisi klima montajı çok dikkat edilmesi gereken bir evredir. Klimaların yeni olduğu durumlarda ya da eski olduğu durumlarda montaj işlemi için uzman yardımı alın önerisinde bulunmaktayız.

Çiğli Klima Servisi

Çiğli klima servisi tüm klima cihazlarınızın montaj, bakım, tamir, yer değişimi, sökme takma ve onarımını gerçekleştirmektedir. Siz değerli müşterilerimiz 7/24 çalışan müşteri temsilcilerimize ulaşıp randevu talebinde bulunduktan en kısa zaman içerisinde sizlere ulaşır vermiş olduğunuz adrese gelerek cihazlarınızın bakım ve onarımı en hızlı nitelikli problemsiz bir şekilde yapılır. Teknisyenlerimiz vermiş olduğunuz adrese içerisinde klima markalarına göre orijinal yedek parçalar bulunan tam donanımlı araçlarımız ile gelmektedir. Onarım sırasında gerekli olabilecek klima orijinal yedek parçaları tam donanımlı araçlarımızdan temin eden teknisyenlerimiz sorunsuz bir şekilde cihazınızı siz değerli müşterilerimize teslim eder.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA