Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Buca Toshiba Klima Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

25.12.2021
751 görüntülenme
Buca Toshiba Klima Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Buca İzmir Toshiba Servisi

Buca Bölgesinde Klima Servisi mi Aradınız? 

0232 262 00 33

buca-izmir-toshiba-servisi

buca-izmir-toshiba-servisi

Klima bakım ve onarımı Buca
Toshiba klimaların servis ve onarım hizmetleri, klimaların arızalanması veya hatalı çalışması durumunda devreye giren profesyonel klima ustaları tarafından gerçekleştirilir. Normal çalışmayı geri yüklemek amacıyla ustalarımız Toshiba klimanızı en iyi hale getirmektedir.

Toshiba klima yardım merkezinin teknisyenleri, sağlığınızı korumak için her zaman yılda en az bir kez planlı bir kontrol yapılmasını tavsiye eder. Aynı zamanda garanti süresi dolan Toshiba klimalar için bakım ve tamir dahilinde Toshiba gaz dolumu, montaj ve parça değişim hizmetleri de sağlamaktayız. 0232 262 00 33 numarasından servisimizi arayabilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Buca Toshiba Bakım Servisi

buca-toshiba-bakim-servisi

buca-toshiba-bakim-servisi

Son yıllarda, klima sistemleri kullanımı katlanarak büyümüştür. Bunun sebebi ise yazlar giderek daha sıcak hale gelmeye başlamıştır. Ev aletleri ile uğraştığımız için iç/dış aksanların aşınması veya arızalanması gibi problemler sıklıkla yaşanmaktadır.

Toshiba Klimaların her sene yaz aylarına girmeden bakımlarının düzenli yapılması gerekir. Klima bakımı sonrasında klimanızın ömrü uzayacak, daha verimli çalışacak ve arıza meydana getirmeyecektir. Buca Toshiba Bakım Servisimiz klimaların bakımlarında şeffaflık, nezaket ve maksimum dakikliği garanti eder.

Sahada kazanılan deneyim, sisteminizin her sorununu en üst düzeyde profesyonellik ve etkinlikle değerlendirmemize ve çözmemize olanak tanır. Toshiba modeli ne olursa olsun klima bakımlarında servisimizden uygu fiyatlar alarak periyodik klima bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.

İzmir Buca Toshiba Teknik Servisi

Özellikle sıcak yaz aylarında, aktif halde ofislerde, evlerde çalışan klimaların bazı zamanlarda teknik arızaları meydana gelebilir, bakımlarının zamanı gelmiş olabilir ya da montaj işlemlerinin sağlanması gerekebilir. İzmir Buca Toshiba Teknik Servisi, garanti süresi dolan Toshiba klimaların tamir, bakım ve montaj işlemlerini aynı gün sağlamaktadır.

Yetkili servis kalitesinde verdiğimiz hizmetler, 12 aylık parça ve işçilik garantisiyle yapılmaktadır. Kurumsal olan servisimiz, gezici servis araçları ile Buca genelinde hizmet vermektedir. Bizimle, Toshiba klimalarınızı yetkili ellere teslim ettiğinizden emin olabilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA