Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Karşıyaka Klima Servis 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

03.02.2022
687 görüntülenme
Karşıyaka Klima Servis 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Karşıyaka Klima Tamir Servisi

Klima Bakım-Tamir ve Montaj İşlemlerinde 7/24 Hizmet.

0232 262 00 33

karsiyaka-klima-tamir-servisi

karsiyaka-klima-tamir-servisi

Klima sisteminizi değiştirmeye veya tamir ettirmeye karar vermek kolay değil. Yeni klima sistemleri pahalıdır ve klimanızı onarmak da aynı miktarda paraya mal olabilir. Bu durumda, çok az kişinin klimalarını hangi durumlarda tamir ettirmeleri gerektiğini ve ne zaman değiştirmeleri gerektiğini açıkça anladığını bilmek rahatsız edicidir. Bir klima sisteminiz varsa, arızaların kaçınılmaz olduğunu bilin. Şu anda bu sorunla karşı karşıyaysanız, klimanın onarım servislerini arayarak bir usta talebinde bulunmalısınız.

Klimanız yeni mi bozuldu? Bir soğutma teknisyeninin maliyeti nedir? Arıza nasıl belirlenir? Klima onarım müdahalesinin maliyeti ne olur? Klima arızalarının yaklaşık %70’i elektrik arızalarıdır. Fakat teknik arızalardan veya başka sebeplerden dolayı da arıza meydana gelebilir.

Karşıyaka Klima Tamir Servisi her marka garanti dışı klimaların arızalarının onarımlarını sağlamaktadır.

Karşıyaka Klima Teknik Servisi

karsiyaka-klima-teknik-servisi

karsiyaka-klima-teknik-servisi

Bir arıza asla doğru zamanda gelmez. Bu atasözü tüm durumlar için doğruysa, özellikle klima için geçerlidir. Bir klima sistemi bozulduğunda, genellikle en çok ihtiyaç duyulduğu zamandır: yazın başında, bir sıcak hava dalgası sırasında… Özellikle küçük çocuklar veya evde daha fazla acı çekecek yaşlı insanlar için cezalandırıcı ve tehlikeli.

Bir profesyonelle iletişime geçmeden önce
Klimanın arızalanmaması için düzenli olarak bakımı yapılmalıdır. Ancak, klimanız artık çalışmıyor gibi görünüyorsa veya aşırı tüketim gösteriyorsa , yukarıda açıklanan farklı arıza türlerini kontrol edin. Klima arızalarınızda Karşıyaka geneline aynı gün hizmet veren servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda klima gaz dolumu, klima montaj ve bakım gibi işlemler içinde bizden fiyat teklifi almayı unutmayın.

Karşıyaka En Yakın Klima Servisi

Bir profesyonel getirmeden önce
Sorununuzu telefonda doğru bir şekilde açıklamak için zaman ayırın. Asla bilemezsiniz, hattın diğer ucundaki teknisyen, hatayı kendiniz kolayca onarmanız için size tavsiyelerde bulunabilir. Fakat bu işlem genelde yeterli olmaz.

Yaz aylarına girmeden önce klimaların arıza meydana getirmemesi adına bakımlarının da düzenli olarak sağlanması gerekir. Klima bakımları yapılmaz ise klimalar da sürekli arıza meydana gelebilir. Bu bahsettiğimiz işlemler dışında bir de klima montaj gibi işlemlerde vardır.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler ve Daha Fazlası İçin Sitelerimizi Ziyaret Edebilirsiniz;

Klima Bakım Narlıdere

Buca Seg Klima Servisi

Gümüşpala Klima Servisi Montaj ve Bakım Fiyatları

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA