Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Klima Sökme Takma Yer Değişikliği Fiyatları

02.12.2020
1 görüntülenme
Klima Sökme Takma Yer Değişikliği Fiyatları

Günümüzde iklimlendirme sistemlerinde en çok tercih edilen ürün şüphesiz klimalardır. Klimalar insanlar tarafından yoğun ilgi görmüş evlerimizde iş yerlerimizde ve tüm toplu yaşam alanlarında kullanılmaya başlanmıştır. Yaz mevsiminde soğutma ayarı kış mevsiminde ısıtma ayarı ile konfor ve rahatlık sağlayan klimalara gereken önemi veriyor muyuz? Klimalar satın alındıktan itibaren kullanım anlamında özen isteyen beyaz eşya ürünüdür. Bu nedenle klima bakımı, tamiri, sökme, montaj ve kurulum işlemlerinde özel kurumların teknik servisleri seçilmelidir. Klima sökme takma yer değişikliği fiyatları oldukça uygun olduğu için bu hizmetten yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Klimalar için sökme takma hizmeti veren servisler genel olarak sabit ücret tarifesi uygulaması yapmaktadır. Ancak klimalarım marka ve modelleri farklılık gösterdiği için kullanılan ekipmanlar farklıdır ve uygulanan yöntemlerde mutlaka farklılıklar bulunur. Bu nedenle klima sökme takma yer değişikliği fiyatları konusunda araştırma yapmanın yanı sıra uygulanan yöntem ve teknikler konusunda da bilgi alabilirsiniz.

En Uygun Klima Sökme Takma Yer Değişikliği Fiyatları

Piyasada birçok klima montajı yapan farklı firmalar bulunmaktadır. Bu rekabet ortamında tercihiniz olmak için diğer firmalardan farklı olarak en uygun klima sökme takma yer değişikliği fiyatları politikası uygulanmaktadır. Kalitede maximum seviye de hizmet fiyat konusunda minimum hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Bu nedenle klima sökme takma yer değişikliği fiyatları hem uygun hem de kaliteli olarak yapılmaktadır.

Klima Sökme Takma Yer Değişikliği Fiyatları Kapsamı Dışında Kalan Haller

Klima sökme takma yer değişikliği fiyatları kapsamı dışında kalan haller bulunmaktadır. Firmalara göre bu durumlar değişkenlik gösterebilir.

🔸 Dış cephe ve çatı gibi mekanlarda montaj için gerekli olacak her türlü konsol, platform vb. çelik konstrüksiyonun temini ve montajı.

🔸 İç ya da dış üniteler için gerekli elektrik enerjisi besleme hattı donanımı.

🔸 Gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomat sigortaların temini ve tesisi.

🔸 Özel boyutlu kauçuk takoz kullanılması durumunda takoz bedeli.

🔸 Ara tesisatın geçmesi için gerekli olan kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlem.

🔸 Ara tesisat için kablo kanalının temini ve montajının yapılması.

🔸 Belediye hudutları dışındaki montaj yol ücreti.

🔸 Dış ünite montajında kullanılacak iskele, vinç ve ekipman kullanım bedeli.

🔸 Tesisat geçiş deliklerinin açılması esnasında hasar görebilecek yerlerin onarım bedelleri.

🔸 Drenaj hattındaki gırtlaklı boru haricinde bir malzeme kullanılması istendiği takdirde doğabilecek ek maliyet

🔸 İç ve dış ünitelerin arasındaki borulama mesafesi en az 5 metre olmalıdır. Kısa mesafeli tesisatlar, montaj hatası olarak kabul edilir ve garanti harici olarak değerlendirilir. Ayrıca cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir.

🔸 Söküm montaj işlemi aynı gün yapıldığında klima söküm ve montaj fiyatları uygulanacaktır. Farklı zamanlarda yapıldığında ise ayrı ayrı faturalandırılırlar.

🔸 Montaj esnasında çıkabilecek standart montaj harici işler (karot, vinç, iskele, dekorasyon vb) müşteriye ait olup ayrıca fatura edilecektir.

🔸 Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım montaj bedeline dahil değildir.

🔸 Ayak (konsol) ve ara tesisat bedeli (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeline dahil değildir.

Klima Sökme Takma

Klima Sökme Takma Yer Değişikliği Fiyatları Neden Farklıdır?

Klima sökme takma yer değişikliği fiyatları neden farklıdır? Klima sökme takma yer değişikliği fiyatları farklı bileşenlere bağlıdır. Yani kesin bir klima montaj ücreti söylemek çok güçtür. Öncelikle klimayı yeni almış iseniz kesinlikle klima montajının fiyata dahil mi olduğunu öğrenin, bazen bu durumlar ile karşılaşıyoruz. Eve gidiyor klima montajı yapılıyor ve kullanıcıdan belli bir miktar daha kurulum ücreti talep ediliyor. Bu hiç doğru değil. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için klimanızı aldığınız zaman bayi ile bu durumu konuşarak netleştirmeniz önerilir.

Klima sökme takma yer değişikliği işlemi sadece yeni alınan klimalar için geçerli değildir. Klimanızın yerini değiştirmek için, evinizi taşıdığınız da ofis değişikliği gibi her türlü klima taşınma işlemlerinde klima montajı gereklidir. Bunlara, klima sökme takma yer değişikliği, klima taşıma gibi isimler verilir. Klima sökme takma yer değişikliği fiyatları ile ilgili bilgi almak için firmaların çağrı merkezi numaralarını arayabilirsiniz. Uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza klima bakımı servisi olarak klima sistemlerinde bulunan ürünlerinizin klima bakımı, klima montajı, klima sökme takma yer değişikliği, klima arızası, klima parçaları satışı, teknik destek, bakım, onarım, yedek parça temini periyodik bakım hizmetleri vermekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA