Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Klima Bakım Fiyatları – Klima Bakım Servisleri

02.12.2020
835 görüntülenme
Klima Bakım Fiyatları – Klima Bakım Servisleri

2021 Klima bakım fiyatları detaylı bilgi için firmamıza ulaşabilirsiniz. Klima ürünleri için önemli bir detay olan klima bakımı çalışması için bizlere ulaşarak detaylı klima bakım fiyatları bilgisi alabilirsiniz. Klima servisleri, iklimlendirme mekanizmalarının gereksinim duyduğu tüm müdahaleleri hayata geçirmektedir. Buna kurulum, montaj, bakım, temizlik ve parça değişimi gibi çalışmaları eklemek mümkün.

İçindekiler

Profesyonel Klima Servisi

Klima servisleri, sistemin tüm inceliklerine hakim personellerle profesyonel bir bakım, onarım, temizlik ve daha fazlası için hizmet sağlayacaktır. Klima bakımı ne zaman yapılmalıdır? Klima bakım periyodu, model ve kullanım amacı gibi faktörlerle değişkenlik gösterir. Endüstriyel klima ve bacalarda bu süreç ayda bir ve iki ayda bir olacak sıklıkta yasalaştırılmıştır. Ev ve konut tipi sistemlerde ise 6 aylık ve yıllık bakım programları yeterli gelmektedir. Burada önemli olan, can sağlığı, çevresel güvenlik koşulları ve konfor adına en gerekli süreçlerde bakım hizmetlerinden faydalanmaktır. Bazı markalar, ilk kurulumda bakım gereksinim sıklığı konusunda da bilgilendirme sağlayacaklardır. Bunun haricinde, klimalarda performans düşüşü gibi durumlar; bakım zamanını ya da bir onarım müdahalesini işaret ediyor olabilir. Uygun klima bakım fiyatları ile en kısa sürede bakım yaptırmanız önerilir.

klima bakım fiyatları

Profesyonel Klima Bakım Ekipleri

2020-2021 Klima Bakım Fiyatları

2020-2021 klima bakım fiyatları, geçiş mevsimleriyle birlikte kampanya ve indirimlerle oldukça uygun bütçelere denk gelmektedir. Klima bakım fiyatları bu dönemlerde daha ekonomik olarak yansıtılmaktadır. Klima bakımını firmamızdan periyodik olarak talep edebilir ve avantajlı paketlerimizden faydalanabilirsiniz. Bazı iş yeri ve endüstriyel kurumlarda, klima bakım aralıkları zorunlu prosedürlere bağlıdır. Aksi takdirde maddi ceza ve yaptırımlara maruz kalınabilir.

Firmamız, fiş veya faturalandırma süreçlerinde titiz davranmakta ve çalışma sonucunda talebinize göre fiş veya fatura vermekte ve yasal sürecin tamamlandığını müşteriler için belgelemektedir. Bu hizmeti merdiven altı firmalardan aldığınız takdirde, verilen belgenin yasal bir geçerliliği olmayacak, bakım yaptırmamış muamelesi göreceksiniz. Klima bakımı nasıl yapılır?

🔸 Standart bakım öncesi, sistem geneli denetimden geçirilir.

🔸 Gerekli parçaların değişim ve onarımı sağlanır.

🔸 İç kanallar, filtreler, pervane ve fan motoru bakım ve temizliğe alınır.

🔸 Dış ünite kontrol edilir.

🔸 Sistemde kaçak olup olmadığı ölçümlenir

🔸 Gider kanalları ve borularda varsa tıkanmalar giderilir.

Klima Bakım Fiyatları Değişkenlik Nedenleri

Klima bakım fiyatları değişkenlik nedenleri klimanın duvar tipi, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, multi klima olup olmamasına göre değişecektir. Aynı zamanda klima bakım fiyatları belirlenirken, bakım yapılacak klima sayısına, klimada herhangi bir arıza olup olmamasına, yedek parça değişimi yapılıp yapılmayacağına, gerekli olan işçiliğe göre bütçe çıkarılır. Klima bakım ekipleri bireysel ve kurumsal servis projeleri için uyun çözümler sunarlar. Arızalanan klimalarda da klimanın A sınıfı olup olmaması, arızanın kaynağı, arızanın ne denli büyük olduğu ve klimadan istenen verim de klima bakım fiyatları etkileyecektir.

Klima Bakımı

Klima bakım fiyatları, bu hizmeti ne kadar sık aldığınıza göre de değişecektir. Uzun süre bakım görmemiş klimalar hem iç hem de dış ünitelerde tıkanmalara maruz kalabilir. Bu tıkanmalar, motor sisteminden pervane kanatlarına kadar bazı sistem parçalarının işlevsizleşmesine neden olabilir. Parça değişimi, standart servis bakım maliyetine eklenerek, daha yüksek bir bütçe karşınıza çıkartabilir. Bu tip sorunlarla baş başa kalmamak adına, klimaların yıllık ve aylık periyotlarda bireysel ve profesyonel bakım uygulamalarını sağlamak yerinde olacaktır.

Ofis Klima Bakımı Fiyatları

İşletmede kullandığınız klima bakımları daha fazla önemlidir ve aksatılma sonucu yüksek ceza yeme olasılıkları çok fazla. Bu nedenle işletme klimalarınız için kurumsal bir firma ile anlaşarak daha uygun klima bakım fiyatları ile bakım yaptırmalısınız.

Klima Bakımı Kimler Yapabilir?

Klima bakımları dikkat ve özen gösterilmesi gereken bir konudur. Uzmanlar tarafından ve servisimiz tarafından klima bakımlarını 6 ayda bir yapılması tavsiye edilmektedir. Klima bakım fiyatları konusunda klima servisimiz günün getirmiş olduğu ekonomik koşulları da göz önünde bulundurarak en uygun fiyatı siz değerli müşterilerimize vermekteyiz.

Klima bakımları ortamın hava kalitesi arttırarak hem yaşam standartlarını ve ayrıca iş yerinde bulunana klimalar ise çalışma ortamında verimliliği artırır. Zamanında yapılacak uygun klima bakım fiyatları ile yazın kavurucu sıcağında veya kışın en soğuk günlerinde yarı yolda kalmaktan kurtaracaktır. Doğru yapılan bir klima bakımı oluşacak birçok olumsuz durumdan sizleri kurtaracaktır. Performans düşüşleri, fazla elektrik tüketimi, klimanın ömrünün kısalması ve ciddi maliyet gerektirecek klima tamir işlemleri ortadan kaldıracaktır. Unutulmamalıdır ki klima bakımı sadece serinlemek için değil ortam havasının kalitesi, nem oranı gibi soluduğumuz hava içinde çok önemlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA