Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Narlıdere Klima Servisi 0232 262 00 33 – En Yakın Servis Noktası

10.01.2022
649 görüntülenme
Narlıdere Klima Servisi 0232 262 00 33 – En Yakın Servis Noktası

Narlıdere Klima Teknik Servisi

Klima Servis Hizmetleri İçin Hemen Arayın.

0232 262 00 33

narlidere-klima-teknik-servisi

narlidere-klima-teknik-servisi

Tüm marka klimaların tamiri ve bakımı için kalifiye teknisyenlerimizin referanslarını burada bulacaksınız. Arıza ve bakım durumunda, sorunun hızlı bir şekilde çözülmesi için hemen teknik müdahale isteyin.

Garanti süresi dolan her marka klima arızalarını evinizde veya ofisinizde, kısa sürede ve maksimum etkinlik ile çözüyoruz. Müdahale randevusu almak ya da ev klima tamiri servis ücreti ne kadar veya klima bakım ücretlerini öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Narlıdere genelinde hafta sonları da dahil aynı gün hizmet vermekteyiz. Narlıdere Klima Teknik Servisi, yetkili servis kalitesinde verdiğimi hizmetlerde 12 aylık parça ve işçilik garantisi sağlamaktadır.

Narlıdere Klima Tamir Servisi

narlidere-klima-tamir-servisi

narlidere-klima-tamir-servisi

Klimaların acil onarımı bizim uzmanlık alanımızdır.
Klima çalışmadığı için bizi aradığınızda, genellikle en çok ihtiyaç duyduğunuzda, yazın yüksek sıcaklık ve bunaltıcı nemde, kışın soğukla ​​savaşmak istediğinizde olduğunu biliyoruz. İşte tam da bu nedenle klimanın acil onarımını uzmanlık alanımız haline getirdik ve sistemdeki arızayı kısa sürede ve kalıcı bir şekilde giderebiliyoruz.

Klimaların tamiri konusunda uzmanlaşmış teknisyenler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Acil onarımlarda dahi anında müdahale ettiğimiz bu klimaların montajı ve bakımı konusunda aslında yetkin bir durumdayız. İzmir sıcaklarında klimasız bir ortamda bulunmak zor olabilir, birden bire çalışmaya durduran klimalar, su akıtan veya soğuk hava üflemeyen klimaların onarımları acil olarak yapılması gerekir. Narlıdere neresinde olursanız olun, garanti dışı olan klima arıza ve sorunlarınız için servisimizi aramanız ve kayıt bırakmanız yeterli olacaktır.

Narlıdere İzmir Klima Bakım Servisi

Kavurucu yaz sıcaklarında, ortamın konforlu olması için iş yerlerinde, ofislerde, evlerde klimaların olduğunu biliyoruz. Fakat klimaların her elektronik cihazda olduğu gibi düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekir. Klima bakım işlemleri dış ünite, iç ünite ve periyodik bakımları olarak her sene yaz aylarına girmeden yapılması gerekir.

Klima bakımlarının düzensiz yapılması durumunda, klimaların verimli olması beklenemez, ömrü kısalır ve arızalar meydana getirebilir. Narlıdere’de bir klima bakım servisi veya ustası arıyorsanız klima bakım servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA