Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Daikin Servis Narlıdere 0232 262 00 33 – Aynı Gün Hizmet

13.01.2022
641 görüntülenme
Daikin Servis Narlıdere 0232 262 00 33 – Aynı Gün Hizmet

Narlıdere İzmir Daikin Teknik Servisi

Daikin Klima Hizmetleri İçin;

0232 262 00 33

narlidere-izmir-daikin-teknik-servisi

narlidere-izmir-daikin-teknik-servisi

Uzman klima teknisyenlerimiz hızla hataları ve onarımları bulmak için yerinde servis hizmetlerini aynı gün sağlamaktadır.

Özellikle profesyonelce ve kaliteli malzemelerle onarım yapıldığı takdirde uzun süre dayanacak bir klima sistemi oluşturulur.

Kurulum için en iyi teknisyenlere ve en iyi markaların ürünlerine güvensek bile, bazı “hile” ile çözülemeyecek arızalar ortaya çıktığında klimaların onarımı gerekli olabilir. Narlıdere genelinde Daikin klimaların bakım, tamir, gaz dolumu, montaj işlemlerini yetkili servis kalitesinde teknik servis olarak sağlıyoruz. Özellikle İzmir sıcaklarında Daikin klimanızla ilgili bir sorun yaşamak istemezsiniz, sorun meydana geldiğinde ise en yakın klima servisinden destek almanız çok önemlidir. 0232 262 00 33 numarasından servisimize ulaşabilir, servis kaydı bırakabilirsiniz.

İzmir Narlıdere Daikin Tamir Servisi

izmir-narlidere-daikin-tamir-servisi

izmir-narlidere-daikin-tamir-servisi

Karmaşık veya ani arızalarda, ne yapmalı?
Çoğu zaman en karmaşık klima onarımları, uzman bir teknisyenin desteğini almak gerekir. Klima sisteminin ani arızalanması durumunda, geçerli bir hizmet sunabilen Daikin markalı bir yardım merkezine güvenmeniz tavsiye edilir.

Klimalar zaman zaman arıza meydana getirebilir, kullanıcı hataları, teknik arızalar, parça aşınmaları nedeni ile meydana gelen arızaların sonrasında bir klima ustasından destek alınması gerekir.

Daikin Servis Narlıdere garanti dışı Daikin klimaların tamir ve yedek parça değişimlerini sağlamaktadır. Ayrıca servis fişi almadan kesinlikle ödeme yapmamalısınız, gelecek servisin teknik servis olduğuna özen göstermelisiniz. Yaptığımız işlerde ve parça değişimlerinde 1 yıl garanti veriyoruz.

Narlıdere En Yakın Daikin Servisi

Daikin klimanın dış ünitesini ne sıklıkla temizlemeniz gerekiyor?
Bir ev, ofis veya iş yeri klimasının yada split sistemin filtrelerinin ve periyodik bakımlarının senede bir defa mutlaka yapılması önerilir. Yaz mevsiminin başlangıcından itibaren klima kullanımları daha aktif hale gelir, bakımı yapılmayan klimaların arıza meydana getirmesi daha kolay hale gelebilir.

Narlıdere genelinde garanti dışı olan Daikin klimaların tamir, bakım, montaj işlemlerini 7/24 sağlamaktayız.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA