Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Yenimahalle Klima Servisi / Garantili Klima Servisi

02.12.2020
735 görüntülenme
Yenimahalle Klima Servisi / Garantili Klima Servisi

Yenimahalle klima servisi dünya standartlarında çözümler sunar. Kurumsal Yenimahalle klima servisi firmamız sizlerden aldığı güvene ve ekibimizin tecrübelerine dayanarak tüm Ankara’ da mahalle ve semtlerine hizmet vermektedir. Tecrübeli işinde uzman nitelikli Yenimahalle klima servisi ekibimiz haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz Ankara ve çevresine hızlı güler yüzlü kaliteli hizmet vermektedir. Sizlerde Yenimahalle klima servisi talebinizi 7/24 çalışan çağrı merkezimizi arayıp iletebilirsiniz. Bizler ile iletişime geçtiniz andan itibaren sizlerin sorunlarına çözüm arayacağız.

İçindekiler

Yenimahalle Klima Servisi Ekipleri

Yenimahalle klima servisi tüm klima cihazlarınızın montaj, bakım, tamir, sökme, takma, ter değişimi, montaj, kart tamiri ve onarımını gerçekleştirmektedir. Siz değerli müşterilerimiz 7/24 çalışan Yenimahalle klima servisi müşteri temsilcilerimize ulaşıp randevu talebinde bulunduktan sonra en kısa süre içerisinde sizlere ulaşmaktadır. Vermiş olduğunuz adrese gelerek klima cihazlarınızın bakım ve onarımı en hızlı şekilde problemsiz bir şekilde yapılır. Yenimahalle klima servisi teknisyenlerimiz vermiş olduğunuz adrese içerisinde klimanızınız marka ve modeline uygun orijinal yedek parçalar bulunan tam donanımlı araçlarımız ile gelmektedir. Onarım sırasında gerekli olabilecek orijinal klima yedek parçaları tam donanımlı Yenimahalle klima servisi araçlarımızdan temin eden teknisyenlerimiz sorunsuz bir şekilde cihazınızı onararak siz değerli müşterilerimize teslim eder.

Yenimahalle Klima Servisi Bakım Hizmetleri

Beyaz eşya ve klima ürünlerinizin kullanımı ile ilgili zamanla verimliliği azalmaktadır. Bunun nedeni cihaz içerisinde bulunan işlevsel parçalarının zamanla deformeye uğramasıdır. Yenimahalle klima servisi hizmetlerimiz arasında klima bakım hizmetleri de önemli hizmet türümüzdür.

Klima Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?

Bakım konusunda klima ürünü sahipleri çok istekli değillerdir. Ancak bilinmelidir ki klima kullanım ömrü bitmemiş ama verim düşüklüğü nedeniyle çalışmadığı iddia edilen klima ürünleri yenisi ile değiştirilmektedir. Ürün değişimi külfetli olmaktadır. Özel klima ürünleri kalite standartları açısından maliyeti fazla olan ürünlerdir. Müşterilerine kalite açısından sınırsız hizmet sunan beyaz eşya mağazaları sizlerin uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklılıkta ürünler üretmeye gayret etmektedir. Ürünlerin ömrü bitmeden çöp olmaması için verimi düşen klima cihazları yetkili Yenimahalle klima servisi ekiplerine göstermenizi tavsiye ediyoruz.

Bakımı yapılan birçok klima ürünlerinin ilk günkü performansını geri kazandığını bilmekteyiz. Yenimahalle klima servisi olarak yaptığımız çalışmalarda verimi düşen klima ürünlerin çoğu yeni parçaya ihtiyaç duyduğunu görmekteyiz. Tedarik ettiğimiz her parça klima markasına ve modeline uygun klima yedek parça ürünleri için özel olarak üretilmiş orijinal parçalardır. Her parçanın Yenimahalle klima servisi firmamızın belirlediği sürelerde garanti kapsamı bulunmaktadır.

Klima Bakımı Yapılan Klimalar

Klima ürünlerinizin bakımını yaparak sizlere ilk günkü performansı geri getiriyoruz. Klima ürünleri kullanımında bilinçli davranmak klimanızın ömrünü olabildiğince uzatmaktadır. Ayrıca klima cihazları bakım önerisi sağlık açısından da önemlidir. Filtreli, havalı, özel parçalı dışarıyla teması olan klima ürünlerinizin bakım yapılarak temizlenmesi ya da yenilenmesi gereklidir. Sağlık açısından uygun ortamın sağlanması ürünlerinize Yenimahalle klima servisi bakım yapılması ile mümkündür. Örneğin klimaların içerisinde bulunan filtreler ortamda bulunan tozları içeriye çekerek bünyesinde biriktirmeye başlar. Bu da zamanla fan ve diğer parçalarda tıkanma hatta deformeler meydana getirmektedir. Filtre ve süngerler içerisinde özellikle düzenli bakım yapılmaz ise bu kanallarda bakteri üremesi gerçekleşir.

Başka bir örnek klima bakımının düzenli yapılması sağladığı havanın sağlıklı olması konusunda önemlidir. Klimada bulunan iç ve dış filtreler mutlaka yıllık olarak temizlenmelidir. Klima temizliği için Yenimahalle klima servisi bünyesindeki ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Ortama salgılanan havanın sağlıklı olması için klima bakımı gereklidir.

Yenimahalle Klima Servisi Garantili Hizmet

Yenimahalle klima servisi yapmış olduğu her türlü onarım parça değişimi ve işçiliğe garanti vermektedir. Belirtilen garanti süresi içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorun için sizlerden işçilik yedek parça adı altında herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Almış olduğunuz bu hizmete karşılık sizlere kapıda elden nakit ödeme banka kartları ile ödeme veya eft gibi seçenekler sunan kurumsal Yenimahalle klima servisi firmamız hayatınızı her daim kolaylaştırmaktadır.

Yenimahalle Klima Servisi

Siz değerli müşterilerimiz de bu kaliteli hizmetlerden yaralanmak için istediğiniz gün ve saatte Yenimahalle klima servisi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet her müşterimizin hakkıdır. Müşteri memnuniyetini her daim misyon edinen Yenimahalle klima servisi sizlere sadece bir telefon uzaklığındadır. Modeli ne olursa olsun ister duvar tipi, ister salon tipi, tüm klima cihazlarınızı Yenimahalle klima servisi olarak tamamen orijinal parçalarla ve itina ile montaj etmekteyiz. Konusunda gerekli eğitimi almış uzman teknik personelimiz montajı yapılan cihazınızı çalıştırıp test ederek kullanımınıza sunmaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA