Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Narlıdere Alarko Klima Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

29.01.2022
705 görüntülenme
Narlıdere Alarko Klima Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

İzmir Narlıdere Alarko Teknik Servisi

Müşterilerimize sunduğumuz uygun fiyat ve kaliteli hizmetlerden almak için;

0232 262 00 33

izmir-narlidere-alarko-teknik-servisi

izmir-narlidere-alarko-teknik-servisi

Alarko marka klima için klima ve klima yardım , bakım, onarım, montaj ve filtre temizleme, gaz doldurma işlemlerini Narlıdere genelinde sağlıyoruz.

Size güler yüzlü ve profesyonel bir hizmet sunmak için 24 saat acil servisimiz
Alarko Klima yardım merkezimiz, çok sayıda müdahale aracı ve modern araçlarımız sayesinde hızlı müdahaleleri garanti eden ultra modern bir hizmet ile donatıldığı için belirli bir klima ve klima yardım hizmeti sunmaktadır.

İzmir ve Narlıdere bölgesindeki klimaların hem onarımları hem de klimaların koruyucu bakımları yapılmaktadır.

Uzman kadromuz, klimanın periyodik olarak temizlenmesini gerektiren yönetmeliklere uygun olarak çalışmaktadır. Hemen müdahale için bizimle iletişime geçin veya hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edin.

Narlıdere Alarko Tamir Servisi

narlidere-alarko-tamir-servisi

narlidere-alarko-tamir-servisi

Klimalar hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin, soğutma teknisyenleri sizi klima tedavisinin karmaşık dünyasına yönlendirecek.

Alarko marka klimalarla ilgili sorunları teknik bilgiler, faydalı tavsiyeler, özel destek ve hatta hiç kimsenin size asla anlatmayacağı sorunları çözmek için gizli numaralar ortaya çıkaran özel destek ile ele alacağız. Narlıdere sıcak yaz günlerinde konfor açısından oldukça önemli olan klimaların zaman zaman arızaları meydana gelebilir, fakat klima arızaları meydana geldiği zaman bir klima ustasından destek almak çok önemlidir.

Narlıdere Alarko Klima Servisi , garanti dışı Alarko klimaların arızalarını ve yedek parça değişimlerini sağlamaktadır. 0232 262 00 33 çağrı merkezimizden iletişime geçerek arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Narlıdere Alarko İzmir Servisi

Her 24 saatlik Acil Klima Yardım Merkezinde veya seçilmiş işbirlikçilerimizden, Alarko Markalı Klimalar konusunda çok yönlü destek alacaksınız. Size en yakın Klima Servis Merkezlerinde Klima Teknisyenleri Cumartesi, Pazar ve tatil günleri dahil yılın her günü 24 saat hizmet vermektedir.

Sadece şehrinizdeki Klima Servis Merkezinin profesyonelleri tarafından desteklendiğinizde bulabileceğiniz maksimum güvenilirliği seçin. Klima sisteminin revizyonu, klima tamiri, klima montajı ile ilgili her müdahaleyi bir teknik servise emanet edin.

Narlıdere genelinde garanti süresi dolan Alarko klimaların aynı zamanda klima gaz dolumu gibi hizmetlerini de vermekteyiz.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler ve Daha Fazlası İçin Sitelerimizi Ziyaret Edebilirsiniz;

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA