Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Buca Klima Temizleme 0232 262 00 33 – Hızlı Güvenilir Servis

03.01.2022
931 görüntülenme
Buca Klima Temizleme 0232 262 00 33 – Hızlı Güvenilir Servis

Buca Klima Bakım Servisi

Klima Bakım Ücretleri İçin;

0232 262 00 33

buca-klima-bakim-servisi

buca-klima-bakim-servisi

Klima Bakımları Ne Zaman Yapılmalıdır? Genel önerilere göre, klima sistemin bakımı yılda iki kez (ilkbahar ve sonbahar aylarında) yapılmalıdır, ancak kullanıcılar üniteyi sezonda birkaç kez çalıştırırsa, özellikle yaz aylarında çok aktif kullanılıyor ise yaz aylarına girmeden klima bakımlarının yaptırılması tavsiye edilir. Klimaların filtrelerinin temiz olması ve aynı zamanda periyodik bakımlarının, temizlik işlemlerinin düzenli yapılması gerekir.

Klima bakımı yaptırmam gerekir mi?
Standart klima bakımının yılda bir kez, genellikle yaz aylarına girmeden yapılması tavsiye edilir. Klima bakımlarının ilk işleminde, elemanların ve sistemlerin servis verilebilirliğinin kontrolü gerçekleştirilir. Buca taraflarında veya bölgesinde bir klima bakım ustası arıyor iseniz servisimiz ile aynı gün iletişime geçebilir, servis kaydı bırakabilirsiniz.

İzmir Buca Klima Bakım Servisi

izmir-buca-klima-bakim-servisi

izmir-buca-klima-bakim-servisi

Uzmanlar, iç ve dış klima ünitelerinin yılda bir veya iki kez – yazdan önce ve sezondan sonra temizlenmesini tavsiye ediyor. Bölünmüş ısıtma sistemi kullanıyorsanız, soğuktan önce ve sonra temizlemeniz gerekecektir.

“Klimayı ne sıklıkla temizlemeniz gerekir?” sorusunun cevabı. tamamen klima sisteminin ne sıklıkta, yoğun bir şekilde kullanıldığına, hava kirliliği seviyesine bağlıdır. Esas olarak evde klima temizliği yılda bir veya iç ünitedeki filtrelerin kirlilik derecesine göre yapılmalıdır.

Klimayı gerçek bir konfor kaynağı haline getirmek için yılda 1-2 kez, tercihen ilkbahar ve sonbaharda temizlenmelidir. Bu tür prosedürlerin gerçekleştirilmesi şunları garanti eder: Sağlık güvenliği – temizlik sırasında cihazın çalışma elemanlarının dezenfeksiyonu gerçekleştirilir. Ayrıca klimalarınızın ömrü uzamış olur ve sürekli arıza meydana gelmez. İzmir Buca Klima Bakım Servisi, garanti süresi dolan her marka ve model klimaların bakım ve temizlik işlemlerini uygun ücretler ile sağlamaktadır.

İzmir Buca Klima Temizleme Fiyatları

Klima bakım ve temizleme işlemlerinin her sene yapılması gerektiğini artık biliyoruz, klima bakımlarında bir klima bakım ustasından destek almanız çok önemlidir. Klima bakım isteyen kullanıcılar, klima servislerini arayarak klima temizleme veya bakım fiyatı hakkında bilgi almak ister.

Klima temizleme işlemleri, yapılacak işlemlere fiyatta artış veya azalış gösterebilir. Örneğin, klimanızda bir arıza var veya parça değişimi yapılacak ise, fiyatta artış olabilir.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA