Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Karşıyaka Siemens Klima Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

14.02.2022
1 görüntülenme
Karşıyaka Siemens Klima Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

İzmir Karşıyaka Siemens Servisi

SİEMENS KLİMA BAKIM-TAMİR ve MONTAJ SERVİSİ

0232 262 00 33

izmir-karsiyaka-siemens-servisi

izmir-karsiyaka-siemens-servisi

Klima bozuk mu? Yaz mı ve sıcaktan zor günler mi geçiriyorsunuz? Klima ile ilgili sorun mu yaşıyorsunuz garantisi yok mu? Soğutma sistemleriniz çalışmıyor mu? Endişelenme, servisimiz sizi kurtarmaya geliyor!

Karşıyaka Siemens Klima Servisine başvurarak, garanti dışı Siemens klimanızın onarımını, uzman ellere ve ona önce teknik uzman ellerden emin olarak gerçekleştirebilirsiniz. Karşıyaka’da aynı zamanda Siemens klimaların bakım, gaz dolumu, demontaj, sök tak işlemlerini de sağlıyoruz. Aynı gün servis hizmeti almak için iletişime geçebilirsiniz. Yetkili servis kalitesinde verdiğimiz teknik servis hizmetleri 12 aylık parça ve işçilik garantisine tabii tutulmaktadır. Hafta sonları da dahil servis hizmeti veriyoruz.

Karşıyaka Siemens Tamir Servisi İzmir

karsiyaka-siemens-tamir-servisi-izmir

karsiyaka-siemens-tamir-servisi-izmir

Siemens klima sisteminin arızalanması, özellikle yaz aylarında birçok rahatsızlığa neden olabilir, klimanın periyodik bakımı sistemin arızalanmasını önler ve doğru çalışmasının yanı sıra sağlıklı ve bakterisiz bir ortamı garanti eder.

Karşıyaka Siemens Klima Servisi , Siemens marka ve model klimaların bakım müdahalelerini gerçekleştiriyor. Bakım müdahaleleri, ana bileşenlerin kontrol edilmesini ve doğrulanmasını, soğutucu gaz seviyesinin kontrol edilmesini, klimanın temizlenmesini ve sterilize edilmesini içerir . Klima tamirleri için servisimiz aynı gün hizmet vermektedir.

Karşıyaka’daki klima tamir servisi yıllardır sektörde faaliyet gösteren profesyonel teknisyenleri ile Karşıyaka’daki klimaların onarım konularında kullanılabilirliğini sunmaktan mutluluk duyar.

Karşıyaka Siemens Bakım Servisi

Karşıyaka’da klima bakımı konusunda uzmanlaşmış servisimiz, mevcut veya ani her türlü arızayı çözmektedir. Siemens markası ile kullanılan klimaların arıza meydana getirmemesi için her sene düzenli olarak yapılması gereken bakım işlemleri vardır. Siemens klima bakımları yaz aylarında daha aktif çalıştığı için yaz aylarına girmeden yapılması gerekir.

Karşıyaka Siemens Bakım Servisi garanti dışı olan Siemens klimaların bakım hizmetlerini sağlamaktadır. Hemen 0232 262 00 33 numaralı telefondan bizi arayın ve randevu alın. Aramadan sonraki bir kaç saat içinde müdahale etmek için uzmanız. Siemens klima bakım ücretleri ve fiyatları için fiyat teklifi almayı unutmayınız.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler ve Daha Fazlası İçin Sitelerimizi Ziyaret Edebilirsiniz;

Karşıyaka Beko Klima Servisi 

Narlıdere Fuji Klima Servisi

Çiğli Klima Servisi Montaj ve Bakım Fiyatları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA