Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Buca Mitsubishi Klima Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

10.12.2021
862 görüntülenme
Buca Mitsubishi Klima Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Buca Mitsubishi Teknik Servisi

Klimalarınız için garantili olarak aynı gün içerisinde Klima Servis hizmeti verilmektedir. 

0232 262 00 33

buca-mitsubishi-teknik-servisi

buca-mitsubishi-teknik-servisi

En sıcak ve en soğuk aylar gelmeden önce sürekli kontrollerin yapılması ve klimanın temizlenmesinde edilmesinde fayda var. Fan, kontrol ünitesi, hava filtresi, motor kanatları, kompresör ve boruların bakımını ve kontrolünü profesyonel bir personelimiz yapabilir. Ek olarak, gaz seviyeleri kontrol edilir ve gaz dolumu yapılır. Açıkçası Mitsubishi klimanız tamamen kontrol edilir ve gerekli bakım temizlik işlemleri sağlanır.

Buca Mitsubishi Teknik Servisi, yetkili servis kalitesinde garantisi olmayan Mitsubishi klimaların bakım, tamir, temizleme, parça değişimi ve montaj işlemlerini Buca genelinde aynı gün yapmaktadır. Kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için servisimiz ile hemen iletişime geçin.

İzmir Buca Mitsubishi Tamir Servisi

izmir-buca-mitsubishi-tamir-servisi

izmir-buca-mitsubishi-tamir-servisi

Mitsubishi klima sorunlarını veya arızalarını kendi yönteminizle çözmeye çalışmak durumu daha da kötüleştirebilir. Bu gibi durumlarda kesinlikle profesyonel hizmetlerden yararlanmalısınız.

Sıcak havaların gelmesiyle beraber klimalarında 7/24 çalıştığını biliyoruz, fakat birden bire meydana gelen klima arızaları can sıkıcı olabilir. İzmir Buca Mitsubishi Tamir Servisimiz klima onarımlarında profesyonel hizmetler vermektedir.

Klima tamiri fiyatları arızanın tipine göre değişiklik gösterir ve tam olarak fiyat almak için uzman olmak gerekir. Bu nedenle arıza tespiti yapmadan klima onarımlarının maliyetini söylemek biraz zordur. Sizde Mitsubishi klimalarınızın onarımları için bir servis talebinde bulunacaksanız bize ulaşabilirsiniz.

Buca İzmir Mitsubishi Montaj Servisi

Buca İzmir Mitsubishi Klima Montaj Servisi, duvar ünitelerinin (klima) montajında uzmandır. Kişisel ihtiyaçlarınıza göre yapacağınız doğru seçimler konusunda size tavsiyelerde bulunabiliriz. Mitsubishi klima montaj işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılmasına özen gösteriyoruz. Kaliteli bir klima sistemine sahip olmak için bizimle iletişime geçin.

Klima montaj, demontaj, sök tak işlemleri için Buca genelinde uygun ücretler ile aynı gün hizmet vermekteyiz. Yaz aylarında yer değişikliği gereken klimalar, kış aylarında farklı yerlerde bulunacak ve taşınması gereken Mitsubishi klimalarınız için hemen iletişime geçin. 0232 262 00 33 numarasından bizleri arayabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA