Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Karabağlar Klima Servisi – Klima Bakım Servisleri

23.12.2020
756 görüntülenme
Karabağlar Klima Servisi – Klima Bakım Servisleri

Karabağlar klima servisi kullanıcıların en merak ettiği konulardan birisi klima servis fiyatları. Çok uygun piyasa değeri altındaki Karabağlar klima servisi firmalarına aldanmayın. Klima servisleri özel kadrosuna sahiptir. Yaşam alanınıza en uygun klima seçimi için firmamızı arayarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

İçindekiler

Klima Neden Kullanılır?

Sıcak şehirlerde sıklıkla kullanılan klimaların sağlıklı olup olmadığı sürekli olarak bir araştırma altında. Klimalar doğru kullanıldığında kesinlikle sağlığa bir zararı dokunmayan beyaz eşya ürünlerdir. Öncelikli olarak klima cihazınızın montajı sırasında en doğru yerin seçilmesi önemlidir. Direkt olarak kişinin üzerine vurmayacak sadece ortamı soğutacak şekilde ayarlanması gereken klima kişinin üşütmesi ve hasta olması için zarar vermeyecektir.

Klima Bakım Servisleri

Klimaların sağlıklı olmasındaki ilk etken ise bakım ve filtrelerinin sıklıkla değiştirilmesi gerektiği olarak sayılabilir. Klimaların iç yapısında filtreler bulunmaktadır. Bu filtrelerin düzenli olarak her hafta veya on günde bir olarak değişmesi şarttır. Zira klimanın filtresi içinde sürekli olarak kaldığı sürece klimanın bu filtresi üzerinde toz ve kir birikimi olup bu kir ve tozu daha sonra soğuk veya sıcak hava ile oda içine üfürmektedir. Haftada bir veya on günde bir temizlenen klima filtrelerinin kesinlikle insan sağlığına zararı olmamaktadır. Yani kişi kullanmış olduğu klimayı ister sağlıklı bir hale isterse sağlıksız bir hale getirebilir. Doğru ve profesyonel Karabağlar klima servisi tercih ederek klimanızı sağlıklı olarak kullanabilirsiniz.

Karabağlar Klima Servisi Klima Bakımı

Karabağlar klima servisi klima bakımı klimanın sağlıklı olarak kullanılması açısından oldukça önemlidir. Klima bakımlarının olması gereken süresi en erken altı ayda bir en geç ise sekiz ve dokuz ayda olarak sayılabilir. Diğer beyaz eşyalardan daha fazla bakımının yapılması gerektiğinin nedenleri hava soluma işlemi yapan bu klimaların bakımları esnasında arızalı olan parçaların da değiştirildiği ve kullanım ömrünün uzatıldığının bilinmesidir. Karabağlar klima servisi olarak her ne marka olursa olsun klimalarınızın bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Eğer klimanız ufak tefek arada bir arıza gösteriyorsa bu arızaları da bakım esnasında gideriyoruz. Karabağlar klima servisi olarak bizden destek almak isterseniz Karabağlar klima servisi telefon numaraları ile bizlere ulaşabilirsiniz. Klima bakımları tam zamanında yapıldığında ve klima arızalarına hemen müdahale edilerek eğer parça değişimi yapılması gerekiyorsa parça değişimi yaptırarak klima kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Bakım esnasında Karabağlar klima servisi filtrelerin değişimi de yapılmaktadır. Filtre değişimleri mutlaka klima kullanıcılarının kendileri tarafından da haftada bir veya on günde bir mutlaka yapılması gerekir.

Klima Bakım Servisi

Klima Bakımı Faydaları

Klima bakımı faydaları başta sağlık olmak üzere birçok açıdan avantajları bulunmaktadır. Klimalarınıza düzenli ve periyodik olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz çünkü bakımsız klimalar sağlınızı büyük derecede tehdit edebiliyor. Klimanız ihtiyaç duydunuz anda sizi yarı yolda bırakabiliyor. Siz klima kullanıcıları olarak yılın hangi mevsimi olursa olsun klimalarınızı kullandığınız sürece kendiniz 20-30 günde bir toz tutucu filtreleri yıkayınız performanslı ve randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

Faturalardan tasarruf sağlamak ve verimlilik kazanmak için klima bakımları yaptırmanızı Karabağlar klima servisi olarak mutlaka tavsiye ediyoruz. Firmamızın klima bakım servisi hizmetlerinden yararlanarak klima bakımı yaptırabilirsiniz.

Karabağlar Klima Servisi Profesyonel Destek

İzmir’ de tüm semtlere hizmet veren Karabağlar klima servisi beyaz eşya ve Karabağlar klima servisi profesyonel destek sunan teknik servis ekibimiz siz değerli müşterilerimize teknik servis hizmeti sunarken bizleri temsil eden ve firmamızın yüzü olan değerli insanlardır. Bu sebepten ötürü ekibimize yeni takım arkadaşları katarken çok titiz davrandığımızı belirtmek isteriz.

Eğitimli Kadromuz

Teknik ekibimizde yer alan arkadaşlarımızın tek arzusu siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini olabilecek en kısa sürede gidermektir. Karabağlar klima servisi olarak İzmir ilinin tamamına servis hizmeti sunuyoruz. Fakat bunu yaparken önceliğimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Bu nedenle ekip arkadaşlarımızı özenle seçip onlarında bizimle aynı şekilde düşündüğünden emin oluyoruz. Ayrıca ekibimizde ki arkadaşlarımızın işlerinin ehli olduklarından emin olmanızı rica ediyoruz. Sizlerin mağduriyetini hızlı bir şekilde gidermek adına önceliğimiz cihazınızı yerinde onarabiliyorsak onarıp yıpranmasını önlemektir. Bunu yapabilecek kabiliyete sahip ekip arkadaşlarımız mevcuttur. Eğer yerinde olabilecek durumda değilse o zaman cihazınız atölyemize alınmaktadır. Amacımız cihazın sorununun giderim süresini kısaltıp, hızlıca siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini gidermektir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA