Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Airfel Klima Servisi / Airfel Klima %100 Kaliteli Hizmet

01.12.2020
841 görüntülenme
Airfel Klima Servisi / Airfel Klima %100 Kaliteli Hizmet

Airfel klima servisi firmamız %100 kaliteli hizmet sunmaktadır. Klimalar gündelik hayatımızda olmazsa olmaz beyaz eşya ürünleri konumundadır. Geçmişten günümüze değişimler göstererek bugünkü halini almıştır. Teknoloji ile gelişerek üstün performans göstermektedir. Klima servisleri bu performansın hep ilk günkü gibi kalması için çalışmalar yapmaktadır. Airfel klima servisi de bu servislerden birisidir. Hem klimalarınız için ilk seçim tercihi olmak hem de klima ve beyaz eşya ürünleriniz için kaliteli hizmet vermek için sektördeki yerini almıştır.

Airfel Klima Servisi Hizmetleri

Airfel klima servisi hizmetleri klimalarınız ile aklınıza gelebilecek her türlü teknik ihtiyaç için verilmektedir. Bu hizmetlerden bazılarını kısaca özetlemek gerekirse ilk önemli olan teknik ihtiyaç klima bakımıdır.

Klima bakımı: klima bakımı klima kullanıcıları için çok önemli bir işleme sahiptir. Bakım yapılmayan klimalarda performans düşüklüğü ve aksamalı çalışmalar gözlenir. Ayrıca sağlık açısından da klima bakımı gerekli bir çalışmadır. Yılda iki kere düzenli olarak Airfel klima servisi tarafından klima bakımı hizmeti alınmalıdır.

Klima Montajı: klima montajı kesinlikle yetkili kurumlar tarafından yani Airfel klima servisi gibi uzman ve profesyonel kişiler yapmalıdır. Montaj, kurulum, klima sökme takma yer değişikliği çalışmaları uzmanlık gerektiren bir çalışmadır. Tesisat yapısı, kurulum yapılacak alanda milimetrik hesaplamalar gibi ayarlamaların yapılması klima verimi için önemlidir. Bu nedenle kurumsal Airfel klima servisi firması tercih etmelisiniz.

Klima tamiri: aksaklık yaşanan ya da arızalanan klima ürünleriniz için mutlaka profesyonel olan kurumları seçmelisiniz. Çünkü yapılacak yanlış uygulamalar klimalarda geri dönülmez problemlere yol açabilmektedir. Seçtiğiniz servisin yeterlilik belgeleri ve çalışan personelin deneyimlerini sorgulamak en doğal hakkınızdır. Airfel klima servisi firmamızı arayarak aklınıza takılan veya bilgi almak istediğiniz konularda ekiplerimize danışabilirsiniz.

Daha fazla klima hizmetleri hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Klimalarınız ile ilgili tüm cevaplara Airfel klima servisi tarafından ulaşmanız mümkündür.

Airfel Klima Servisi

Airfel Klima Servisi Genel Klima Arızaları

Uzun zaman kullanılan ve bakımı yapılmayan klimalarda arıza veya aksaklık sorunları oluşmaktadır. Bu arızalardan Airfel klima servisi genel klima arızaları olarak en sık karşılaştıklarımız;

Klima soğutmuyor: klima soğutmuyor ise filtre temizliği yaparak ön deneme yapabilirsiniz. Filtrelerde biriken tozlar tıkanmaya neden olur ve performansı düşürür. İlk olarak filtre temizliğini yapın, sorun hala devam ediyorsa Airfel klima servisi firmamızdan destek talebinde bulunabilirsiniz.

Klima hata kodu veriyor: klima kullanırken beklemediğiniz anda hata kodu oluştuysa kullanma kılavuzundan hata koduna göre araştırma yapabilirsiniz. Eğer kılavuzda yok ise veya hiç bilginiz yoksa müdahale etmeden servisimizi arayabilirsiniz.

Klima su akıtma: en çok karşılaştığımız klima hatası su akıtma problemidir. Klima içerisinde var olan nem gider borusu ile dışarıya atılmaktadır. Drenaj hortumunda veya su giderinde bir tıkanıklık varsa su akıntısı olabilir, kontrol ettirmenizi öneririz.

Klima gürültülü çalışıyor: zamanla kullanıma bağlı olarak klimalarımız kirlenir. Çalışma yapısı tozlar nedeniyle aksamaya başlar. Toz ve kirler fanlara kadar ilerleyerek gürültülü çalışmaya başlar. Bu nedenle klima servisi firmalarından destek alarak klima bakımınızı yaptırmalısınız.

Klima Arızalandı Ne Yapmalıyım?

Klimanız arıza yaptığında meydana gelebilecek sorunlardan dolayı birçok işiniz aksayabildiği gibi ısıtma ya da soğutma için kullanmış olduğunuz klimanız, sizlere birçok sorun çıkarabilir. Eğer bir klimanız var ise Airfel klima servisi bakım, tamir, onarım, kurulum ve montaj hizmetlerini almanızın zorunlu olduğunu bilmeniz gerekir. Klima bakımı veya oluşan sorunlar aksatıldığında yaşanan büyük sorunlar klimanızı tamamen kaybetmenize neden olabileceği gibi hem size hem de çevrenizde ki insanlara büyük zararlar verebilir. Yılda en az 2 kez Airfel klima servisi hizmetleri almazsanız büyük sorunlarla karşılaşmaya hazır olun. Klimanızdan gelen seslerin, kötü kokunun ve su akıtmasının en büyük nedenleri arasında bakımı yapılmaması da yer almaktadır.

Sağlıklı bir ortam temiz bir hava ve uygun bir hava ısısı yakalamak için klimalarınızı çalıştırabilirsiniz. Neredeyse yılın her günü kullandığınız klimalarında belli başlı ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçlarının başında ise hava filtrelerinin gerekli bakım ürünleri ile temizlenerek temiz hava veriminin sağlamak gelir. Fakat bu konuda uzman hizmet veren profesyonel klima servisi firmalarından yararlanmaz bilinçsiz adımlar atmanız daha büyük sorunlarla karşılaşmanız maalesef kaçınılmaz olur. Airfel klima servisi uzman ve deneyimli personelleri klima bakımı ve diğer teknik klima çalışmaları hakkında detaylı bilgiye sahip donanımlı kişilerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA