Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Nilüfer Alarko Klima Servisi 0224 250 16 06 | Teknik Servis Hizmeti

22.06.2021
856 görüntülenme
Nilüfer Alarko Klima Servisi 0224 250 16 06 | Teknik Servis Hizmeti

Alarko Klima Servisi Nilüfer Bursa

0224 250 16 06

Alarko Klima Servisi Nilüfer Bursa

Alarko Klima Servisi Nilüfer Bursa

Nilüfer Alarko Klima Servisimiz garanti süresi dolan Alarko markalı klimaların tamir, bakım, onarım, montaj, demontaj gibi işlemlerini aynı gün sağlamaktadır.  Sıkça tercih edilen Alarko klimaların yaz aylarında kullanımı iki katına çıkmaktadır. Özellikle Bursa sıcaklarında kullanılan Alarko klimaların bakımlarının her sene düzenli olarak yapılması, bir arızası meydana geldiğinde ise klima ustalarından hizmet alınması gerekir.

Bunun yanı sıra bir yerden bir yere taşıma, klima montaj veya klima söküm gibi işlemleri kesinlikle kullanıcıların yapması doğru değildir. Nilüfer Alarko klima servisimiz 7/24 Nilüfer genelinde her Alarko klima işlemleriniz için destek sağlamaktadır. 0224 250 16 06 çağrı merkezi numaramızdan bizleri arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz.

Ayrıca yıldırım beko klima servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Nilüfer Alarko Klima Bakım Servisi

0224 250 16 06

Nilüfer Alarko Klima Bakım Servisi

Nilüfer Alarko Klima Bakım Servisi

Alarko Klimanızı nasıl temizliyorsunuz? Bir teknisyen çağırmamız gerekiyor mu yoksa kendimiz yapabilir miyiz?

Klimalara düzenli bakım yapılması cihazın enerji verimliliğini artırmak için ve sağlıksız havada bulunma riskini önlemek için gereklidir yani oldukça önemli bir işlemdir. Alarko klima bakımlarınız ise mutlaka bir klima ustası tarafından yapılmalıdır.

Alarko klimaların ana temizliği , kış mevsiminde toz ve kirin cihazı kaplamasını önlemek için sezon sonunda, Şubat / Mart civarında yapılmalıdır.

Hem sistemin kusursuz çalışması için hem de sağlığınızı korumak için klimanın düzenli olarak kontrol edilmesi ve bakımının yapılması gerekir . Klimanın rutin bakımını yapmak için en uygun zaman ilkbahar ve sonbahara denk gelen mevsim ortalarıdır.

Nilüfer Alarko klima bakım servisimiz, diğer servislerden daha uygun fiyatlara Alarko klima bakımlarınızı sağlamaktadır. Alarko klima bakımlarınız yapıldıktan sonra klimanız oldukça verimli çalışacaktır.

Ayrıca nilüfer lg klima servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Nilüfer Alarko Klima Tamir Servisi

0224 250 16 06

Hepimiz yeni bir şeyin, özellikle de yeni teknolojinin satın alınmasına seviniriz. Ancak bir klima satın aldığımızda ne kadar dayanacağını bilemeyiz. Hizmet ömrü her zaman cihazın orijinal özelliklerine ve fabrikadaki montaj kalitesine bağlı değildir.

Klimalar ev ve iş yerlerinde bir konfordur ve özellikle yaz aylarında arıza meydana getirdiğinde bu durum oldukça can sıkıcı olabilir. Alarko markası ile kullanılan klimalarınız arıza meydana getirdiğinde bir klima tamir ustasından destek almanız gerekir. Nilüfer genelinde Alarko klima tamir ustası arıyor iseniz Nilüfer Alarko klima tamir servisimizden destek alabilirsiniz.

Ayrıca nilüfer klima servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA