Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Konak Fuji Klima Servisi 0232 262 00 33 – Uzman Servis Ustaları

01.12.2021
754 görüntülenme
Konak Fuji Klima Servisi 0232 262 00 33 – Uzman Servis Ustaları

İzmir Konak Fuji Klima Servisi

Konak Klima Servisi olarak müşteri talepleri odaklı hizmet vermekteyiz

0232 262 00 33

izmir-konak-fuji-klima-servisi

izmir-konak-fuji-klima-servisi

İzmir Konak Fuji Klima Servisi, Fuji garanti süresi dolan klimaların 7/24 hizmetini sağlar. Fuji klimalarınızın bakımını ve derinlemesine temizliğini sağlamak için her zaman yanınızda. İzmir Konak Fuji Klima Servisi, 30 yılı aşkın bir süredir size hava filtrelerinin profesyonel temizliğini ve dezenfeksiyonunu sunmaktadır. Aynı zamanda Fuji klima gaz dolumu, tamir, montaj ve orijinal yedek parça değişimlerini de ustalarımız sağlamaktadır.

Son derece yetkin teknisyenlerimiz , harici ve dahili ekipmanınızın tam ve etkili bir şekilde bütün işlemlerini tamamlayabilir. 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilir, usta talebinde bulunabilir veya fiyat teklifi alabilirsiniz.

Konak Fuji Klima Bakım Servisi

konak-fuji-klima-bakim-servisi

konak-fuji-klima-bakim-servisi

Fuji klimaların filtrelerini dezenfekte etmezseniz kesinlikle avantajlardan çok sorunlarla karşılaşacaksınız. Küf, mikrop, mantar ve bakterilerin hızla genişlediği filtrenin içinde toz, kavak tüyü ve polen birikir. Bu nedenle tüm bu parçacıklar evin havasına iletilmeye başlar. Sürekli olarak bu tür tesislerde bulunanlar baş ağrısı çekmeye başlar. Fiziksel durumları bozulur, zayıflık hissetmeye başlarlar. Birisi sık sık hastalanır. Konak’taki Fuji klimalarının temizliğinden tasarruf etmenin hala yararlı olduğunu düşünüyor musunuz?

Klima bakımları ve temizlik işlemleri her sene yaz aylarına girmeden yapılması gerekir, Konak Fuji Klima Bakım Servisimiz, garanti süresi dolan Fuji klimaların bakımlarını 7/24 sağlayarak size temiz bir hava solumanızı ve klimadan en iyi verim almanızı garanti eder.

Konak Fuji Klima Tamir Servisi

Klimanızın en sıcak aylarda çalışmayı durdurması durumunda, önleyici klima bakımının bakımsızlık nedeniyle onarım veya değiştirmeden daha iyi olduğunu tam olarak anlarsınız. Önleyici bir bakım müdahalesi, olası ekipman arızalarını azaltır ve onlara ihtiyaç duyan tüm bileşenleri hasar görmeden önce değiştirerek ve sterilize ederek güvenilirliğini artırır. Fakat zaman zaman klima arızaları da meydana gelebilir, klima arızaları meydana geldiğinde ise klimalarınızda farklı sorunlar meydana gelmeye başlar.

Konak’ta bir klima tamir servisine ihtiyacınız var ise servisimiz en kısa sürede size hizmet verecektir. Konak neresinde olursanız olun Fuji klima tamirleriniz için arayabilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA