Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Buca Klima Servisi / Buca Klima Servisi Ekipleri

11.12.2020
651 görüntülenme
Buca Klima Servisi / Buca Klima Servisi Ekipleri

Klima tüm teknik servis ihtiyaçları çalışmalarını Buca klima servisi profesyonel olarak yapmaktadır. Tüm bu çalışmaların hepsi alanında uzman ve yeterlilik belgeleri eksiksiz olan Buca klima servisi ekipleri tarafından yapılmaktadır. Klimalar yaşam alanlarında yaygın olarak kullanılan beyaz eşya ürünleridir. Hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur.

Buca klima servisi;

🔸 Klima bakımı

🔸 Klima sökme, takma

🔸 Klima onarım, arıza giderme,

🔸 Klima anakart bakım ve tamiri

🔸 Klima arıza tespiti

🔸 Klima montajı ve kurulum

🔸 Klima taşıma yer değişikliği

Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Buca klima servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

İçindekiler

Buca Klima Servisi Klima Montajı

Klima montajı uzman ve profesyonel ekipler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Klima verimi, sağlıklı klima kullanımı ve olası klima kazalarının önlenmesi için doğru klima montajı önem taşır. Buca klima servisi klima montajı yaparken milimetrik hesaplamalar ve verimli klima çalışması için küçük detaylar incelenmelidir. Tahliye boruları, giderler, klima mekan soğutma veya ısıtma ayarlamaları gibi işlemler Buca klima servisi ekiplerimiz tarafından tek tek hesaplanır. En doğru konuma klima montajı yaparak doğru şekilde klima kullanımına olanak sağlamaktayız.

Klima montajı yapılacak iç ve dış ünitenin bulunduğu alan belirlendikten sonra BTU değerine (İngiliz ısı birimi) göre ayarlanan çaptaki bakır boruların tesisat çekimlerinden önce ısı kayıplarını önlemek için izole giydirilme işlemi yapılır. İç ve dış üniteler arasındaki haberleşmeyi sağlayan sinyal kablosu ve şebeke elektrik tesisat kablolama gibi işlemler gerçekleşir. Su gideri için drenaj hortumu bakır boru tesisatı ile çekilir. Estetik için tesisat boruları dekoratif bantlarla çevrilir. Buca klima servisi gerekli testleri yaptıktan sonra klimanızı teslim eder.

Buca Klima Servisi Klima Bakımı

Klima kullanımında en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi de klima bakımıdır. Buca klima servisi klima bakımı hizmetlerinden uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. Klima bakımı sağlık açısından da önem arz etmektedir. Soluduğunuz havanın temiz olması halinde insan sağlığı tehdit altında değildir. Aksi halde hem sağlığınız hem de bütçeniz etkilenir. Bakım yapılmayan klimalar verimli çalışamaz ve daha fazla enerji harcamak zorunda kalır. Enerji yüklemesi de faturalarınıza yüksek maliyetler ile yansıyacaktır. Buca klima servisi firmamızdan klima bakımı hizmetini zamanında alarak oluşabilecek olumsuzluklara karşı önleminizi alabilirsiniz.

Klima Bakımı

Buca Klima Servisi Klima Tamiri

Buca klima servisi klima tamiri klimalarınızın tamirini çoğunlukla yerinde ve en kısa sürede yapmaktadır. Tamir konusunda yetenekli ve eğitimli ustalarımız aktif olarak rol alır ve müşteri memnuniyetini gözeterek çalışmalar yapmaktadır. Her işte olduğu gibi kaliteli hizmet almak herkesin hakkıdır. Bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile klima tamiri hizmeti almanız çok kolay. Buca klima servisi çağrı merkezi numaralarından 7/24 bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Klima Diğer Hizmetleri

Buca klima servisi olarak verdiğimiz tüm tamir, montaj, bakım, onarım hizmetlerine parça ve onarım garantisi sağlamaktadır. Hızlı ve gün içi klima servis hizmeti veren firmamız, deneyimli ve profesyonel teknik ekibiyle, geniş parça stoğu, geniş servis ağı yelpazesi ve donanımlı araçlarıyla müşterilerimizin hizmetindedir. İzmir’ de ve tüm semtlerde Buca klima servisi klimanızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için firmamız sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir. Klima servimizden almış olduğunuz tüm klima teknik destek servis hizmetlerinde Buca klima servisi ekiplerimiz klimalarınızın onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra sizlere onarım garanti belgesini teslim edecektir. Sizlere vermiş olduğumuz onarım garanti belgeleri ile siz değerli müşterilerimizi ve ürünlerinizi koruma altına alıyoruz. Klimanızda oluşabilecek aynı sorunun tekrarlaması durumunda Buca klima servisi firması için ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. Klimanızdaki tekrarlayan arıza çözülene kadar çalışmalarımıza devam ediyoruz.

İzmir Buca klima servisi firması olarak yapılan tüm çalışmalar uygun ve kaliteli olarak yapılmaktadır. Kolay ödeme seçenekleri sunarak sizlerin bütçesini göz önünde bulunduruyoruz. Her zaman ve ilk tercihiniz Buca klima servisi olmak için çalışmaktayız ve sizlere daimi hizmet vermek için görev başındayız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA