Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Bornova Klima Servisi / Klima Servisleri Bornova

14.12.2020
779 görüntülenme
Bornova Klima Servisi / Klima Servisleri Bornova

Klima servisleri klimanızın daha verimli ve sağlıklı çalışmasını sağlamak amacı ile gerekli teknik destek hizmeti sağlayan servis birimleridir. Bornova klima servisi alanında profesyonel hizmet veren firmamız, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için uygun fiyat avantajı sunuyor.

İçindekiler

Klima Bakımı Ne Zaman Yapılmalı?

Ne zaman klima bakımının yapılması gerektiği ve bakımın nasıl yapıldığı da sık sorulan sorulara arasında. Bu soruların cevabını, ancak işini profesyonel bir şekilde yapan Bornova klima servisi ekipleri verebilir. Çünkü ekiplerimiz iç hazne bakımı, mevsim bakımları, filtre bakımı ve motor bakımı gibi alanlarda uzman olarak hizmet verir. Klima bakımı bir bütün halinde düşünülmelidir. Ünitelerin iç ve dış temizliği, gaz dolumu ve kontroller, bakım sırasında yapılır. Ayrıca klima bakımı esnasında gerekli olan tamir çalışmaları da yapılmaktadır. Böylece olası hatalar ve sorunlar önlenmiş olur.

Klima Bakımı Ekipleri

Çalışanlarımız gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Bornova klima servisi tarafından garantilidir. Servis ve parça değişimi kayıt altına alınır bu sayede müşteri mağduriyeti yaşanmaz. İstediğiniz gün ve saatte servis vererek klimanızın bakımını veya tamirini gerçekleştirebiliriz.

Klima Bakımı Önemi

Bornova klima servisi hizmeti sunan firmamız klima bakımı önemi konusunu her fırsatta anlatmaya çalışıyoruz. Çünkü düzenli klima bakımı hem insan sağlığını hem de klimayı birçok açıdan etkiliyor.
Klimanın bakımının faydaları saymakla bitmez. Öncelikle insan sağlığına direk etki eder. Düzenli bakım yapılmadığında klima, havayı temizleyemez. Bu da solunum yollarına etki eder. Başlıca solunum hastalığı ve diğer hastalıkların başlamasına neden olabilir. Sinüzit, enfeksiyon ve kronik akciğer hastalıklarının oluşmasına neden olur.

Bornova Klima Servisi Firmaları

Bornova klima servisi ilgi gören sektörlerden biri. Günümüzde birçok evde ve işyerinde klima bulunuyor. Dolayısıyla klima bakımı merak edilen konular arasında yer alıyor. Klima bakımının düzenli olarak yapılması birçok açıdan fayda sağlıyor. Ancak bakımına önem verilmemesi için hem klimaya hem de insan sağlığına ciddi zararlar veriyor.

Bunun farkında olan müşteri portföyü oluşturmak için Bornova klima servisi danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca klima bakımı hakkında müşterilerimizi bilinçlendirmek için çalışmalar yapıyoruz.

Klima Bakım Firması

Markası ve modeli ne olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik klima bakım hayati önem taşır. Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazı yormamak için klima bakımı yaptırılmalıdır. Bornova klima servisi klima bakımı;

🔸 Cihazın verimli çalışması için,
🔸 Klima arızalarının önüne geçebilmek için,
🔸 Enerji tasarrufu sağlamak için,
🔸 Fatura maliyetlerini azaltmak için,
🔸 Sağlığınız için,
🔸 Konfor ve güvenliğiniz için,
🔸 Temiz hava solumak ve hastalıklardan korunmak için,
🔸 Klimanın ömrünü uzatmak için,
🔸 Mevsimleri sorunsuzca geçirebilmek için klima bakımınızı yaptırmalısınız.

Bornova Klima Servisi Klimanızın Ömrünü Uzatır

Periyodik olarak yaptırdığınız klima bakımı ile Bornova klima servisi klimanızın ömrünü uzatır. Düzenli servis bakımı, servis kontrolleri, servis teknik destekleri ile klimalarınızın hem ömrü uzar hem de verimli olarak çalışmasını sağlamaktadır.

Kombi Bakımı

Bornova Klima Hizmeti

Bornova klima servisi firmamız uzman ve profesyonel ekiplerle çalışarak kaliteli hizmet sunmaktadır. Ürünleriniz emin ellerde en kısa sürede ilk günkü gibi çalışma performansı ile sizlere teslim edilmektedir. Klima servisi olmak bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. İzmir Bornova ilçesinde hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak isteyenlerin tercihi Bornova klima servisi olarak işi en hızlı ve kesin olarak çözüme kavuşturan birkaç firmadan biri olarak sizlere montaj, söküm, tamirat ve bakımda mümkün olan en hızlı servis imkanını sunmaktayız. Haftanın 7 günü bize ulaşabilirsiniz. Siz sevgili müşterilerimize hizmet etmek bizlere mutluluk vermektedir.

Yaşam alanlarında kullanılan, yaz kış istenilen sıcaklık ayarı ile çalışan klimalar, iklimlendirilmek istenilen mekânda ve dış ortamda mevsim koşullarına göre farklı hava şartlarına maruz kalırlar. Bu süreçte cihazların iç ve dış yüzeylerinde kirlenme ve tahribat meydana gelir. Bornova klima servisi tarafından cihazın performansını düşüren bu sorunları ortadan kaldırmak için periyodik olarak bakım işlemi yapılması gerekir. Gerek enerji tasarrufu gerekse de klimanın sorunsuz çalışması bakımından, bu periyodik kontrollerin ihmal edilmemesi gerekir. Cihazı ekstra enerji harcamaktan kurtaracak, sağlığınızı ve güvenliğinizi sağlayacak klima bakım hizmetlerinden düzenli olarak yararlanmak için yetkili servisimizden destek alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA