Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Karşıyaka Klima Servisi / Karşıyaka Klima Servisi Fiyatları

12.12.2020
732 görüntülenme
Karşıyaka Klima Servisi / Karşıyaka Klima Servisi Fiyatları

Karşıyaka klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize en hızlı, güvenilir ve en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Kurumsal firmamız tecrübe ve güvene dayanarak tüm İzmir mahalle ve semtlerine hizmet vermektedir. Alanında uzman nitelikli ekibimiz haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz olarak İzmir ve çevresine hızlı güler yüzlü kaliteli hizmet vermektedir. Sizlerde servis talebinizi 7/24 çalışan çağrı merkezimizi arayıp iletebilirsiniz. Karşıyaka klima servisi firmamız ile iletişime geçtiniz andan itibaren sizlerin sorunlarına çözüm üretmekteyiz.

İçindekiler

Karşıyaka Klima Servisi Fiyatları

Karşıyaka klima servisi hizmetlerinde yapmış olduğumuz her türlü onarım, bakım parça değişimi ve işçiliğe garanti vermektedir. Bu garanti süresi içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorun için sizlerden işçilik yedek parça adı altında herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Almış olduğunuz bu kaliteli hizmete karşılık sizlere kapıda elden nakit ödeme, banka kartları ile ödeme veya eft gibi seçenekler sunan kurumsal Karşıyaka klima servisi firmamız hayatınızı her daim kolaylaştırmaktadır. Bütçenize uygun Karşıyaka klima servisi fiyatları ile klima çalışmalarınızı yaptırabileceğiniz güvenilir firma olarak sizlerin yanındayız.

Karşıyaka Klima Servisi Avantajları

Sıcak yaz aylarında yaşayabileceğiniz olası klima arızaları, güzel günlerinizi bir kabusa çevirebilme ihtimaline sahiptir. Buna karşı önceden önleminizi alarak Karşıyaka klima servisi numarasını kaydetmelisiniz. Özellikle yaz aylarında havaların bunaltıcı sıcaklarına karşı, klima kumandası evimizde veya mekanımızda en çok kullandığımız araçtır. Fakat zaman zaman yaşanan klima arızaları, servis beklemesi, tamirat süresi derken insanı bunaltabilmektedir. Karşıyaka klima servisi yaşanan tüm bu sıkıntılardan klima kullanıcılarını kurtararak, hızlı ve pratik çözümler yaratmaktadır. Ayrıca yalnızca klima tamiri değil, olası arızalanmalara karşı, yıllık klima bakımınızı da Karşıyaka klima servisi firmamıza yaptırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, numaramızı arayarak iletişime geçmek. Servis ekiplerimiz mümkün olan en kısa sürede adresinize gelecektir.

Klima Bakımı

Karşıyaka Klima Bakım Servisi Önemi

Karşıyaka klima bakım servisi önemi ilk olarak sağlık açısından önemlidir. Klima bakımı yapılmayan klimalar ortama saldığı hava kirli ve sağlıksız olacaktır. Bu nedenle birçok hastalıktan korunmak için klima bakımı düzenli olarak yapılmalıdır. Klima bakımı yapıldığı zaman kötü koku, polen ve bakteri oluşumu engellenmiş olur, temiz hava soluması sağlanır. Aynı zamanda düzenli klima bakımı yapıldığı zaman klimalarınızın ömrü uzayacaktır. Doğru bakım ve kontroller uzman Karşıyaka klima servisi tarafından yapıldığı takdirde klimanızı uzun yıllar rahatlık ile kullanabilirsiniz.

Karşıyaka Klima Servisi Klima Bakımı

Karşıyaka klima servisi klima bakımı avantajlarından en önemlisi klimanın ilk günkü verimiyle ve uzun yıllar güvenle çalışması sağlar. Filtre başta olmak üzere yapılacak klima bakımı, iç ortam havasının sağlıklı olmasını sağlar. Klima bakımı, özel filtre ve hava temizleme teknolojileri, havayı yüzde 99,9 oranında temizleyebilir. Klimanın performansını artırarak enerji tasarrufuna olanak verir. Konusunda uzmanlaşmış yetkili servislerce yapılan klima bakımları sonrası temiz ortam havasına kavuşur ve filtrelerde biriken ve zamanla istenmeyen kokulara neden olan atıklardan kurtulursunuz. Bakım sırasında ileride yaşanabilecek muhtemel arızalar da tespit edilip giderileceğinden ileride daha büyük maliyetlerden kurtulmuş olursunuz. Bu tür periyodik bakımlar onarım ve işletme maliyetlerinin düşürülebilmesini sağlar.

Klimanın az kullanılması ya da hiç kullanılmamış olması, ısı alışverişinin yapıldığı yüzeylerin tıkanmasına engel teşkil etmez. Cihazınızı az kullansanız bile hem iç ortam hem de dış ortam havasına maruz kalarak serpantin ve filtrelerin tıkanması mümkün hale gelir. Nasılsa az kullanıyorum diyerek bakımı ihmal etmeniz performansı ve güvenli kullanımı olumsuz etkiler. Klima montajlarının yapılmasından sonra yetkili servisler dışında yapılmış yer değiştirme gibi uygulamalar sandığınız kadar önemsiz değildir. Bu tür durumlarda genelde klimanın içindeki gazın azaldığı gözlenmiştir. Karşıyaka klima servisi ile yapılan periyodik bakımlar, bunun ortaya çıkması açısından önem taşır.

Karşıyaka klima servisi yetkilileri iç ve dış ünite serpantin bakımı, İç ünite hava emiş filtreleri temizliği, iç ünite ön paneli (üfleme menfezleri) temizliği, iç ve dış ünite pcb soket bağlantıları kontrolü, iç ünite askı sacında gevşeme-esneme kontrolü, iç ve dış ünite fan pervane kanatçıkları temizliği detaylı olarak yapılmaktadır. Klimaların bakımlarını yılda en az bir kere yaptırmak cihazın ilk günkü gibi verimli çalışmasına olanak verirken, aynı zamanda bir dizi avantajı da beraberinde getiriyor. Karşıyaka klima servisi hizmetlerinden ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA