Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

İzmir Beko Klima Servisi – Beko Klima Servisi

05.01.2021
818 görüntülenme
İzmir Beko Klima Servisi – Beko Klima Servisi

Tüm beyaz eşyaların arızaları eskimeye bağlı, kullanma hatalarına bağlı ve üretici hatası olarak değerlendirilmektedir. Beyaz eşyalarda oluşan arızalar her zaman giderilmeye uygun olan arızalar olarak bilinmektedir. Beyaz eşyaların iç kısımlarında bulunan ve arızalanan parçalarının arızalanması bu parçaların tamamen değiştirilmesi ile ortadan kalkabilen arızalardır. Çoğu arızası tamir edilmiş olan beyaz eşyalar yeniden ilk günkü gibi çalışmaya başlar ve ev halkına hizmet edebilir. İzmir Beko klima Servisi olarak klima tamir ve bakımı yapıyoruz. 7/24 İzmir Beko klima servisi telefon numarası hattan klima arıza kaydı oluşturabilir, klima arıza tespiti için gezici ekibimizden destek alabilirsiniz.

Arızalarını gidermede yükümlü olduğumuz klima tamirini ve bakımını yapıyoruz.

İçindekiler

Klima Tarihi

Klimalar çok yaygın olarak kullanılmaya yeni yeni başlansa da aslında klimaların tarihi çok eski zamanlara dayanmaktadır. 1900’ lü yılların başında Willis Haviland Carrier isimli bir elektrik mühendisi tarafından büyük araştırmalar sonrasında üretilen bu cihaz bir basım fabrikası bünyesinde nem ve sıcaklığı kontrol edebilme için üretilmiştir. Daha sonra klima sistemleri birçok kişi tarafından değiştirilmiş ilk üretiminde dev gibi bir yapıya sahip olan klima daha sonra işyeri tipi ev tipi küçük ebatlara çevrilmiştir. Aslında ilk üretimin yapıldığı zamanlarda ilk üretilen klima insanlar için değil de bir kağıt fabrikası bünyesinde üretilmekte olan çok çeşitli kağıtların bozulmamasını sağlayabilmek için nemin ve sıcaklığın kontrolü için üretilmiştir. Kaloriferden bozma bir cihaz olan ilk üretilen klima o süreçte kağıt fabrikasında bile sisteminin eski olmasına karşın işe yaramıştır. Günümüzde üretimi yapılan klimalar beyaz eşya firmaları tarafından üretilmektedir. Beyaz eşya firmaları tarafından üretilmekte olan klimalar dayanıklı ve çok uzun süre kullanıma uygun cihazlardır. Fakat bazı zamanlarda kullanıcı hatası bazı zamanlarda ise kullanım ömrünün geçmiş olması nedeni ile bu cihazların arıza gösterdiğine rastlanabilir.

İzmir Beko Klima Bakımı

İzmir Beko klima Servisi olarak klimaların kullanım ömürlerini uzatabilmek için İzmir Beko klima servisi firmamız tarafından filtre değişimi ve altı aylık bakımlar aksatılmadan yapılması gerekir. Kullanım değişikliğine ve sıklığına göre klimalarda arıza oluşma süresi birbirine göre değişim göstermektedir. İzmir Beko klima Servisi olarak siz değerli İzmirli halkımıza çağrı merkezi telefonlarından destek veriyor, isterseniz arızalı klimalarınızı tamir ediyor isterseniz bakım yaptırmak ve filtresini değiştirmek istediğiniz klimalarınızın filtre değişimleri ve bakımları için siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. 7/24 hizmet veren firmamız her yapılan işlem karşılığı garanti belgesi uygulaması yapmaktadır. Arızalı olan klimalarınızı kesinlikle bu hususta bilgisi olmayan kişilere emanet etmeyiniz. Zira klimaların diğer beyaz eşyalara nazaran iç sistemleri bir hayli karışık ve değişiktir. Yani klima tamiri ve bakımını sadece bu yolda eğitilmiş kişiler yapmaktadır. Klima arızalarını tam olarak ortadan kaldırmak için altı ayda bir İzmir Beko klima bakımı yaptırmayı unutmayınız.

Beko Klima

Beko Klima Servisi

Beko klimalar ne kadar kaliteli olsa da her klimada olduğu gibi bu klimalarında zamanı geldiğinde periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Yılda en az 2 defa yaz başında ve kış başında ortalama 6 ayda bir defa İzmir Beko klima servisi ile klima bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Klima Bakımını Aksatmayın!!!

Klima bakımlarının yaptırılmadığı takdirde, klima filtrelerinizde biriken toz taneleri zamanla klimanızın hava almasını engelleyerek performans kaybına yol açmaktadır. Aynı zamanda bakımı yaptırılmayan Beko klimalarda biriken toz tanelerinden dolayı havaya temiz üflemesi gerekirken tozlu ve pis hava üflemesi muhtemeldir. Buda sizin hasta olmanıza sebep olur, klimalı bir ortamda gün boyu bulunan bir insan için çok önem teşkil etmektedir. Gözle görülmeyen, incecik klima filtresinden geçen tozlar havalarda uçuşurken burnumuzun yakalayamadığı toz taneleri uzun vadede ciğerlerimizde problem yaratır, bizi hasta ederler.

İzmir Beko klima servisi olarak yılda en az 2 defa klimanıza temel bakım yaptırmalısınız ve en az 2 ayda bir defa klimanızın filtrelerini temizlemenizi öneriyoruz. Klimanızın filtrelerini iç ünitenin kapağını kaldırdıktan sonra kolayca çıkararak musluğun altında gezdirip yıkayarak temizleyebilirsiniz, ancak detaylı temizlik için İzmir Beko klima servisi çağırmanız gerekmektedir. Beko klima bakımları özel kimyasallar ile klimanızın iç ünitesindeki en ufak parçasına kadar fırçalar aracılığıyla temizlenmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA