Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

İzmir Alarko Klima Servisi – Profesyonel Klima Servisi

11.01.2021
851 görüntülenme
İzmir Alarko Klima Servisi – Profesyonel Klima Servisi

İzmir Alarko klima servisi onarım, klima cihazlarınızın periyodik bakımları, klima tamiri, klima anakart tamiri gibi klima teknik işlemlerini yapmaktadır. Bakımı yapılan her klimanın verimliliği artarak eski performansını kazanmaktadır. Bu nedenle klima cihazlarının yıllık bakımlarının yapılması önemlidir. Klimanız ile ilgili tüm sorunlarda profesyonel İzmir Alarko klima servisi firması tercih etmelisiniz. Bilinçsiz ve uygunsuz yapılacak her işlem klimalarınızda daha büyük problemlerin oluşmasına ve klimanızın ömrünün sona ermesine neden olabilir.

İçindekiler

İzmir Alarko Klima Tamir Servisi

Klima arızalarının giderilebilecek olduğu durumlarda parçaların değiştirilip yenilenmesi, ya da sadece temizlik işinin gerçekleşmesi söz konusu olmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı arızalanan klimalarınızın neden dolayı çalışmadığı ya da sesler çıkarıp su sızdırdığının tespit edilmesi için gerekli olan en önemli konu, iyi bir klima tamir servisi hizmeti alabileceğiniz ekibi bulmanız olacaktır. İzmir Alarko klima tamir servisi firmamız en iyi şekilde hizmet alabileceğiniz elemanları klima tamiri konusunda eğitim almış ve çözülmesi mümkün olmayan sorunlar söz konusu olduğunda yeni bir klima alınması gerektiğinden, sizi lüzumsuz masrafa sokmamak için hizmet verir. İzmir Alarko klima servisi giderilebilecek bir klima tamiri işlemi için ekonomik çözümler dahilinde emeğinin karşılığından fazlasını talep etmez. Bu nedenle her geçen gün artan müşteri sayımızla gurur duyduğumuz bir iş felsefesini savunmaktayız. Sonradan ya da çok kullanımdan dolayı arızalanan klimanın değişimi ve klimanın sorunsuz bir şekilde çalışması için kısa sürede çözüm üreten İzmir Alarko klima servisi firmamız her zaman uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Alarko Klima Tamir Servisi

İzmir Alarko Klima Servisi

Klima Çalışmıyor

Klima çalışmıyor ise klimaya enerji gelmiyor olabilir. Klimanın şebekeye bağlandığı prizde veya bu hatta gerilim kontrolü yapılır. Çalıştırma anahtarı arızalı olabilir, anahtar kontrol edilir. Arızalı ise değiştirilir. Fan motoru veya kompresör arızalı olabilir. Fan motoru ve kompresörü ayrı ayrı kontrol edilerek arıza bulunur. İzmir Alarko klima servisi ekipleri arızalı olan ürünü orijinali ile garantili olarak değiştirir.

Klima Sigortayı Arttırıyor

Klima sigortayı arttırıyor, sigorta açılmıyor ise besleme kablosunda kısa devre olabilir. Bu durumda besleme kablosu kontrol edilir. Kısa devre varsa kablo değiştirilir. Başka bir işlem akım taşıyan kablolar bağlantı yerlerinden çıkmış veya arızalı olabilir. Akım taşıyan kablolar uzman İzmir Alarko klima servisi yetkililerimiz tarafından kontrol edilir. Çıkmış uç yerine takılır. Kısa devre olan kablolar değiştirilir.

Klima Gürültülü Çalışıyor

Klima gürültülü çalışıyor. Klimalarda İzmir Alarko klima servisi firmamıza bildirilen şikayetlerin en çoğu klimaların gürültülü çalışmasıdır. Fan motorunun burç veya rulmanları arızalı olabilir. Fan motoru kontrol edilir. Sesli çalışıyorsa ses giderilir. Gerekirse orijinal ürünle garantili olarak değiştirilir. Ses gürültüsü kesilmiyor ise kompresör sesli çalışıyor olabilir, kontrol edilir. Bağlantı vidaları sıkılır. Ses kompresör içerisinden geliyorsa kompresör değiştirilir. Gürültülü çalışmanın bir diğer sebebi de klima temizliğinin ve bakımının yapılmamış olmasından kaynaklıdır. İzmir Alarko klima servisi ekibiz klima bakımını ve temizliğini yaparak gürültülü çalışmayı engeller.

İzmir Alarko klima servisi firmamız tarafından servis, bakım, tamir ve kontrol hizmetlerinde sorunlar tespit edilerek sizden onay alınır daha sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılır. Servis sırasında cihaz parçalarından herhangi birinin değişmesi durumunda mutlaka orijinal klima yedek parçası kullanılır ve değişen parça size teslim edilir. Arıza ve sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulunur. Kaliteli hizmet ve orijinal İzmir Alarko klima servisi yedek parçalarıyla teknik servis hizmetini sorunsuz bir şekilde almış olursunuz.

Her ürünün eşsiz parçaları vardır. Türkiye’deki çoğu firma bu parçaların eşini bulmakta zorlanır. Ancak İzmir Alarko klima servisi ekibi ürünün montajı ve bakımında nasıl yanınızda yer alıyorsa arızalarınızı giderirken gerekli olan orijinal parçaları da size temin etmektedir. İzmir Alarko klima servisi kalitesi ve güveni ile ithal edilen ve yerine takılan parçalar cihazınıza ilk günkü özelliklerini kazandıracak. Ek olarak istediğiniz aksesuarlar tamamlayıcı olarak klimanıza yerleştirilir. Teknolojinin son imkanlarını ayağınıza getiren İzmir Alarko klima servisi firmamız tek seferde bütün ihtiyaçlarınızı karşılar. İzmir Alarko klima servisi firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için arızaları veya bakımları ertelemeden bizlere ulaşabilir kaliteli hizmetin konforunu sizlerde yaşayabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA