Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Daikin Servis Konyaaltı 0552 219 62 59 – Acil 7/24 Klima Servisleri

30.08.2021
758 görüntülenme
Daikin Servis Konyaaltı 0552 219 62 59 – Acil 7/24 Klima Servisleri

Daikin Klima Bakım Servisi Konyaaltı

Daikin Klima Bakımlarınızı Yaptırmadıysanız Doğru Adrestesiniz.

0552 219 62 59

daikin-klima-bakim-servisi-konyaalti

daikin-klima-bakim-servisi-konyaalti

Daikin klimaların verimli çalışması, faturadan tasarruf edilmesi ve cihazların kullanım ömrünün uzatılması için bakımlarının yapılması her zaman önem arz eder.

Yaz zamanı geldiği zamanlar da veya bazılarımız mevsimsel ısıya karşı koymak için klimaları açtı bile. Cihazları hem kullanımdan önce hem de bir süre hareketsiz kaldıktan sonra ve yaz mevsimi sonunda temizlemek her zaman iyi bir kuraldır .

Bu, sabit klimalar için olduğu kadar portatif klimalar için de geçerlidir.

Eylül ve Ekim genel temizlik için ideal aylardır. Ancak yaz sezonu başlamadan önce (Haziran-Temmuz) bakım yaptırmakta fayda var. Klimanızdan en iyi şekilde yararlanmanız için bakımlarınızı ihmal etmemelisiniz.

Garanti süresi dolan Daikin klima bakımları için Konyaaltı Daikin Klima Bakım Servisimizden fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca konyaaltı klima servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Konyaaltı Daikin Klima Servisi

0552 219 62 59

konyaalti-daikin-klima-servisi

konyaalti-daikin-klima-servisi

Daikin Klima Teknik Yardım

7/24 Acil Müdahale

Daikin klima tamir ve bakım içinde klimanın uzman teknisyenlere emanet edilmelidir. Konyaaltı Daikin klima Servisi, sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi ve personelinin profesyonelliği ile iklimlendirme sistemlerinin teknik yardım ve onarımı aynı zamanda montaj işlemleri için referans noktanızdır.

Nitelikli yardım ile klima sistemlerinin iyileştirilmesi ve bakımı konusunda uzmanız. Teknisyenlerimiz evde hızlıca müdahale eder olağan ve olağanüstü bakım, tamir, montaj ve yedek parça değişimleri için 12 aylık parça ve işçilik garantisi verir.

Klima Teknik Yardım hizmeti günün 24 saati aktif olup, her müşteri ihtiyacını karşılamaktadır. Uzman kadrosunun sunduğu yüksek kalite, mükemmel referanslar ve müşterilerimizden gelen olumlu geri bildirimler ile garanti edilmektedir. Tamir, bakım, kontrol, klima montajı sunuyoruz.

Ayrıca muratpaşa beko klima servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Konyaaltı Daikin Klima Montaj Servisi

0552 219 62 59

Bazı durumlar da klimanız montajı veya sökülmesi gerekebilir, bu gibi durumlar da ise kesinlikle kullanıcıların yapmaması gerekir. Klima montaj ustalarından yardım almanız oldukça önemlidir. Kış aylarında sökülen veya kullanılmayan klima Antalya sıcaklarında tekrar takılması gerekir veya kış aylarında kullanılan klima yaz aylarında başka yerde başka bir oda da kullanılmak istenebilir.

Konyaaltı Daikin Klima Montaj Servisimiz garanti süresi dolan klimaların montaj, sök tak, demontaj işlemlerini aynı gün sağlamaktadır.

Ayrıca konyaaltı klima bakım fiyatları içeriğimize de göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA