Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Vestel Klima Servisi – Vestel İklimlendirme Sistemleri Servisi

02.12.2020
816 görüntülenme
Vestel Klima Servisi – Vestel İklimlendirme Sistemleri Servisi

Vestel klima servisi uzman kişiler tarafından klimaya ait tüm detayları ele alınmaktadır. Klimalar, insanların yaşamına teknolojik gelişmelerden sonra girmiş beyaz eşya ürünleridir. Klimalar mevsimine göre soğuk ya da sıcak hava sağlayan ısıtma ve soğutma sistemi olarak kullanılmaktadır. Klimalar evler, iş yerleri, okullar, AVM’ ler, arabalar, camiler gibi birçok yaşam alanında kullanılmaktadır. Klimalar ilk olarak kağıt fabrikalarında kağıtların nemlenmesini önlemek amacıyla kullanılmıştır. Kağıt fabrikasındaki kullanım performansından sonra geliştirilerek bugünlere gelmiştir. Vestel marka ve tüm marka klima teknik işlemleri için Vestel klima servisi firmaları tercih edilmektedir.

Vestel Klima

İçindekiler

Vestel Klima Servisi Çalışma Sistemi

Klima çalışması, belli bir basınç altındaki sıvının istenilen sıcaklıkta buharlaşması ve buharlaşan sıvının buhardan tekrar sıvıya dönüştürülmesi sistemi ile işlem görmektedir. Dondurma ve ısıtma sistemi olarak klimalar kullanılır. Klimalar ile ilgili montaj, kurulum, bakım gibi teknik ihtiyaçları Vestel klima servisi tarafından yapılmaktadır. Vestel klima servisi teknik servis ekipleri alanında uzman, yenilenen teknoloji ile kendini yenileyen ve gerekli tüm eğitimleri zamanında ve sürekli olarak alan Vestel klima servisi çalışma sistemi ile çalışmaktadır.

Vestel Klima Servisi Hizmet Bölgeleri

Ankara ilinde tüm semtlere hizmet veren Vestel klima servisi teknik destek ihtiyacınızda her daim yanınızdadır. Vestel klima servisi hizmet bölgeleri oldukça geniş kapsamlı çalışmaktadır. Tüm semtlerden gelen çağrılar yanıtlanarak en kısa sürede Vestel klima servisi adresinize gelmektedir. Hastane, okul, evler, arabalar ve daha birçok alanda Vestel klimalar kullanılmaktadır.

Ankara Vestel Klima Servisi

Yaz aylarında artan sıcaklar veya kış mevsiminde havaların soğuması ile birlikte klimalar faaliyete geçirilmektedir. 4 mevsim kullanılabilen klimalar diğer beyaz eşya ürünleri gibi belli bir ömrü bulunmaktadır. Marka ve modeline uygun kullanım süreleri mevcuttur ve değişkenlik gösterir. Ankara Vestel klima servisi Vestel klima tamiri, Vestel klima onarımı, Vestel klima bakımı gibi ihtiyaç duyulan tüm çalışmaları eksiksiz olarak yapmaktadır. Klimanızda oluşan arızalar, verim düşüklüğü, sesli çalışma gibi durumlarda Vestel klima servisi firmalarından destek almalısınız.

Vestel klimalar zamanla kullanıma bağlı olarak arızalanabilir ve oluşan her arıza için bir kod gösterge ekranında görünür. Bu arızalar genel olarak;

🔹 E2- otomatik panel kapağı açık veya kapanmamış.

🔹 FF01- iç ünite buz koruması

🔹 FF02- dış ünite hatası soğutmada

🔹 LED 5+4- yanlış faz

🔹 LED 5+4+1- eksik faz

🔹 LED 4+3+1- aşırı ısınma koruması

🔹 LED 3+2+1- dış ünite boru sens

🔹 88- elk kesinti koruması

🔹 E3- iç ünite boru sensör

Bu kodlar klima arızalarını belirtmekle beraber hatanın kaynağını da bildirmektedir. Vestel klima cihazlarının kullanım kılavuzlarında bu hatalar ve bazı hata kodları yer almaktadır. Aynı zamanda arıza kodları ve çözümleri de belirtilmiştir. Klimanızda oluşan arıza kodları ile ilgili kullanma kılavuzundan yararlanabilirsiniz. Eğer çözemeyeceğiniz ya da kılavuzda bulunmayan arıza kodları oluştuysa mutlaka Vestel klima servisi birimlerinden destek almalısınız.

Vestel Klima Servisi Önemi

Vestel klima servisi sektöründe eğitimli personelleri ile faaliyet gösteren Vestel klima servisi firmamız deneyim ve tecrübelerini kaliteli servis imkanlarıyla ayağınıza kadar getirmektedir. Vestel klima servis firması tüm marka ve model klima montaj ve bakım alanında Ankara’ nın tüm semtlerinde bulunan donanımlı gezici Vestel klima servisi ekipleriyle güvenilir hizmet vermektedir. Uzman kadromuzla, size bir telefon kadar yakın Vestel klima servisi noktaları ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Vestel Klima Bakımı ve Sağlık

Klimanızın bakımını yaptırarak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bakımı yapılmayan klimalar sağlığınızı tehlikeli hale gelmektedir. Klimanızı yılda en az 2 defa bakımını yaptırarak klimanızın ömrünü uzatabilir, daha sağlıklı ve verimli hale getirebilirsiniz. Vestel klima servisi önemi klimaların tüm teknik hizmetleri uzman kişiler tarafından yapılıyor olmasıdır.

Vestel Klima Bakımı

Vestel Klima Bakımı

Vestel klima servisi alanında hep en kaliteli ve dürüst çalışma şeklini kendisine çalışma ilkesi edinmiştir. Tüketici memnuniyetini esas alan Vestel klima servisi firmamız memnuniyetiniz bizim için önemlidir sloganı ile bize olan güveninizin daim olmasını sağlamak için memnuniyet politikası gereğini yapmaktadır. Ayrıca sürekli değişen teknoloji ile kendimizi de eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz. Güvenli çözüm için profesyonel Vestel klima servisi, 24 saat ulaşabileceğiniz mobil telefon hizmeti yapılan işlem işçilik ve yedek parça garantisi altındadır. Vestel klima servisi olarak deneyimli ekip ve her markada orijinal yedek parça kullanıyoruz. Klima servisi konusunda alanında öncü ve lider bir marka olma hedefleri benimsenmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA