Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

Regal Klima Servis – Ankara Regal Klima Servis

02.12.2020
813 görüntülenme
Regal Klima Servis – Ankara Regal Klima Servis

Klima servisleri klimalarınız için en doğru çalışmaları yapmak için rekabet içerisinde bulunmaktadır. Regal klima servis hizmetleri de bu rekabet içerisinde en doğru ve güvenilir teknikler ile çalışmalar yapmaktadır. Klima bakım, tamir, kurulum gibi tüm teknik işlemlerde Regal klima servisi firması tercihiniz olabilir.

İçindekiler

Ankara Regal Klima Servis

Ankara ilinde özellikle kış aylarında Ankara soğukları bastırdığında sıcak mekanlar en çok aranılan bölgelerdir. Peki mekanlarınızda bulunan klimalar kışa hazır mı? Klimaların bakımlarını kış mevsimine girmeden yaptırmanız mağdur olmanızı engelleyecektir. Klima bakımı ve diğer tüm çalışmalar için Ankara Regal klima servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Regal klima servis çağrı merkezlerini arayarak erkenden randevunuzu oluşturabilirsiniz. Randevu saatinize tam zamanında gelerek bakım ve diğer teknik klima çalışmaları yapıyoruz.

Regal Klima Bakımı

Klimalar ortam havasını temizleme özelliğine sahiptir. Doğru kullanıldığı takdirde elektrik harcamaları oldukça düşük maliyetlidir. Zaman içerisinde klimanızın iç ve dış ünitesinden geçen hava kanallarda ve filtre mekanizmalarında bazı tıkanıklıklara yol açar. Kir ve tozlarla dolmaya başlayan kanallardan geçerek ortama gelen hava sağlıksız ve insan sağlığını tehdit eder. Bu olumsuzlukların önüne geçmek için Regal klima servis klima bakımı yaptırmalısınız. Uzman ve profesyonel Regal klima servis ekiplerimiz klima bakımı için öz veriyle çalışarak en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Regal Klima Servisi

Regal Klima Bakımı

Klima Bakımı Neden Yapılır?

Regal klima servis klima bakımı neden önemlidir? Markası ve modeli ne olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik Regal klima servis hizmeti olan klima bakımı hayati önem taşır. Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazı yormamak için klima bakımı yaptırılmalıdır.

🔸 Cihazın verimli çalışması için,

🔸 Klima arızalarının önüne geçebilmek için,

🔸 Enerji tasarrufu sağlamak için,

🔸 Fatura maliyetlerini azaltmak için,

🔸 Sağlığınız için,

🔸 Konfor ve güvenliğiniz için,

🔸 Temiz hava solumak ve hastalıklardan korunmak için,

🔸 Klimanın ömrünü uzatmak için,

🔸 Mevsimleri sorunsuzca geçirebilmek için klima bakımınızı yaptırmalısınız.

Regal Klima Montajı

Klima montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış uygulamalar ile klima montajı yapıldığında klimanın verimliliği düşmektedir. Klima montajı, konusunda eğitimli profesyonel Regal klima servis klima montajı servis ekibimiz tarafından garanti kapsamında yapılmaktadır. Düşük enerji ile yüksek verim almak için Regal klima servis hizmeti aldığınız esnada klima bakımınızı yaptırınız.

Regal Klima Servisi Çalışma Prensibi

Klima cihazınız ile ilgili yaşadığınız problem ve arıza durumlarında servis ihtiyacı duyduğunuzda Regal klima servis firmamızın çağrı merkezi telefonlarından ulaşabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz hangi model klima olursa olsun klima cihazınızın durumuna göre yerinde sorunları çözmektedir. Klima arızası servisi yerinde giderilemeyecek durumda olduğu tespit edilirse sizin onayınız alınarak klimanız servisimize tarafımızdan getirilmektedir. Tamir sonrası tüm testleri yapılarak adresinizde montajı yapılarak tamir işlemi tamamlanır ve sizlere belirtilen gün ve saatte teslim edilir.

Profesyonel Regal Klima Servisi

Regal klima servisi çalışma prensibi olarak ilk adım müşteri memnuniyeti kazanmak ve siz değerli müşterilerimizin güvenini daim kılmaktır. Bunun için çalışan personel kadrosu içeride veya dışarıda bulunan tüm çalışanlarımız gerekli eğitimleri almaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yeniliklere ayak uydurmak için kendimizi yeniliyoruz.

Regal Klima Servisi

Regal klima servis ekipleri konusunda uzman ve eğitimli kadrosu ile klimanız için yerinde veya merkezimizde teknik servis hizmeti vermektedir. Ankara merkezli gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü kesintisiz ve hızlı hizmet vermekteyiz. Müşteri hizmetlerini servis talep kaydı oluşturmak için arayabilirsiniz. Size en yakın Regal klima servis aracımızı yönlendirerek uzman teknisyenlerimiz tüm marka ve model klimanızı yerinde veya merkezimizde tamir ederek gerekli testleri gerçekleştiriyoruz. Gerekli testlerden geçen klimalarınız sizlerin belirlediği gün ve saatte teslim edilir.

Acil durum esnasında klima sisteminizi hızlı bir şekilde çalıştırmanın ne kadar önemli olduğunu bilerek Regal klima servisi çalışanlarımız bunun için üstün çaba gösterip sorununu hızlı bir şekilde çözmeye odaklı çalışmaktadır. Klima servisimizin iş yoğunluğunun çok yüksek olması, çalışanlarımızın bölgede en iyi hizmeti vermesinden dolayıdır. Hızlı ve hesaplı bir şekilde destek alabileceğiniz Regal klima servis hizmetleri sektörde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Aniden bozulan ya da eskisi gibi çalışmayan klimalarınızı ilk günkü verimine ulaştırmak için bizleri arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA