Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

İzmir Klima Servisi / İzmir Klima Hizmetleri

10.12.2020
835 görüntülenme
İzmir Klima Servisi / İzmir Klima Hizmetleri

İzmir klima servisi sektöründe eğitimli ve donanımlı personelleri ile faaliyet gösteren firmamız başarılı çalışmalar imza atmaktadır. İzmir klima servisi tüm marka ve modeldeki klimalarınıza hitap eden geniş donanımlı ekipmanlara sahiptir. İzmir’ de tüm ilçelere ulaşan servis ağı ile hizmet vermekteyiz. Klima bakımı, klima tamiri, klima montajı ve kurulumu gibi tüm teknik servis hizmeti kesintisiz olarak devam etmektedir.

İçindekiler

İzmir Klima Hizmetleri

İzmir klima servisi tüm klima cihazlarınızın montaj, bakım, tamir, yer değişimi, sökme takma ve onarımını gerçekleştirmektedir. Siz değerli müşterilerimiz 7/24 çalışan müşteri temsilcilerimize ulaşıp randevu talebinde bulunduktan en kısa zaman içerisinde sizlere ulaşır vermiş olduğunuz adrese gelerek cihazlarınızın bakım ve onarımı en hızlı nitelikli problemsiz bir şekilde yapılır. Teknisyenlerimiz vermiş olduğunuz adrese içerisinde klima markalarına göre orijinal yedek parçalar bulunan tam donanımlı araçlarımız ile gelmektedir. Onarım sırasında gerekli olabilecek klima orijinal yedek parçaları tam donanımlı araçlarımızdan temin eden teknisyenlerimiz sorunsuz bir şekilde cihazınızı siz değerli müşterilerimize teslim eder.

İzmir Klima Servisi Klima Bakımı

Klima kullanıcıları için yapılması gereken önemli işlemlerden ilki klima bakımı yaptırmaktır. Sağlıklı ve verimli klima kullanımı için İzmir klima servisi tercih ederek İzmir klima servisi klima bakımı hizmeti alabilirsiniz. Peki klima bakımı neden yapılmalıdır?

🔸 Periyodik klima bakımı cihazınızda daha az arıza ve daha az enerji tüketimi sağlayacaktır.

🔸 Yüksek performans, daha uzun ekipman ömrü daha iyi hava kalitesi ve konfor sağlamaktadır.

🔸 Evinizi veya yaşam alanlarınızı kötü koku, polen ve bakterilerden arındırmak için klima bakımı yaptırmalısınız.

🔸 Klimanızın ömrünü uzatır.

🔸 Klimanızın gereksiz zamanlarda arızalanmaması için gerekli bir işlemdir.

🔸 Enerji tasarrufu sağlar.

🔸 Klimanızın verimliliğini arttırır.

En önemlisi klima bakımı birçok solunum yolu hastalıklarından korunmanız için, hayati derecede önem taşır. Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından, toz partiküller ortamda birikir. Biriken tozlar ile klimanızda pnömoni ve küf mantarları oluşur. Bu bakterilerin sebep olduğu sinüzit, kronik yorgunluk, alerji ve lejyoner gibi hastalıklara maruz kalabilirsiniz.

Klima bakımı nasıl yapılmalı konusunda özen gösterilmesi gereken iki husus bulunmaktadır. İzmir klima servisi olarak bunlardan ilki; hava akımını destekleyen filtrelerin kurutulmasında güneşte kurutma veya asılarak kurutma yöntemlerinin uygulanmasıdır. Hava filtrelerinin temizliğinde ise;

🔸 Musluk altında yıkama işlemi yapılır.

🔸 Elektrik süpürgesi yardımıyla tozdan arındırılarak, temizlenebilir.

🔸 Sıcak suyla temizlendiğinde, su sıcaklığının 50 dereceyi geçmemesi gerekir.

🔸 Hava filtreleri yıkanırken çitilenmemelidir.

🔸 Güneşte kurutma yapılmamalıdır.

🔸 Hava filtreleri asılarak kurutulmamalıdır.

🔸 Klimalar hiçbir şekilde filtresiz çalıştırılmamalıdır.

Yani bu durumlar göz önünde bulundurulur ise profesyonel İzmir klima servisi hizmetlerinden faydalanarak klima bakımı yaptırmanız sağlığınız için büyük önem arz etmektedir.

İzmir Klima Servisi Klima Bakımı

İzmir Klima Servisi Montaj

Klimalarınızın yıllık bakımları kadar diğer teknik işlemleri de profesyonel olarak yapılmalıdır. Taşınma veya yeni aldığınız klimalarınızın montaj işlemi için Uzman İzmir klima servisi montaj hizmeti talebinde bulunmalısınız. Klima montajı basit gibi görünse de aslında zorlu bir işlemdir. İnce hesaplamalar ve ayarlamalar gereklidir. Verimli çalışma ve olası olumsuzlukları engellemek için klimalar en uygun alanlara monte edilmelidir. İzmir klima servisi bu konuda da alanında uzman ekip kadrosuyla çalışarak klima montajı konusunda sizlere gerekli desteği sunmaktadır. İşinin ehli ve bilir kişi kurum ve kuruluşları tercih etmeniz klima sağlığı için önemlidir.

İzmir Klima Servisi Hizmet Ağı

İzmir klima servisi hizmet ağı oldukça geniş kapsamlı bir yapıya sahiptir. Gerek ulaşım gerek donanım açısından zengin bir yelpaze bulunmaktadır. İzmir’ de ihtiyaç duyulan noktaya en kısa sürede intikal ederek mağduriyetinizi gidermekteyiz. Evlerde, okullarda, otel ve hastanelerde, özel kurumlar veya devlet dairelerinde klimalarınız nerede ise İzmir klima servisi oradadır. Mekan gözetmeksizin tüm İzmir’ e hizmet veriyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

İzmir klima servisi klima kullanımının artmasıyla ihtiyaca karşılık olarak sektör haline dönüşmüştür. Arz talep dengesini korumak üzere klima servisi firmaları oluşum göstermektedir. Belli bir basınç altındaki sıvının istenilen sıcaklıkta buharlaşması ve buharlaşan sıvının buharla beraber tekrar sıvıya dönüştürülmesi klimanın temel çalışma sistemidir. Bu sistem sayesinde yazın soğuk kışın sıcak ortam sağlar.

İzmir klima servisi firmaları klima bakımı, montajı gibi çalışmalarında en hızlı ve garantili şekilde hizmet sunmaktadır. Klima bakımını her yıl en az bir kere yapılması gerekir. Yaza girmeden ya da kış mevsimine girmeden İzmir klima servisi firmamıza klima bakımınızı yatırmanız tavsiye edilir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA