Size bir telefon kadar yakınız
444 28 46

İzmir Hitachi Klima Servisi – Uzman Hitachi Klima Servisi

09.01.2021
952 görüntülenme
İzmir Hitachi Klima Servisi – Uzman Hitachi Klima Servisi

1910 senesinde kurulan hitachi aynı yıl elektrik motorlarını seri üretmeye başladı. Arge’ ye önem vererek sürekli kendi ürünlerini geliştirdi ve patentini aldı. Gelecek yıllarda üretim hattına ev gereçlerinden sanayi ürünlerine, sağlık sektöründen iş makineleri sektörüne kadar cihaz ve çeşitli ürünlerin imalatına başladı. Hitachi ürettiği kompresörlerin kalitesiyle birçok klima ve buzdolabı üreticisinin beğenisini kazanmış ve talep görmüştür. Günümüzde evlerinize giren birçok soğutma ürününün kompresörü dünyanın en büyük 38. firması Japon devi Hitachi tarafından üretilmektedir.

İçindekiler

Hitachi Tarihi

Günümüzde listelerde dünya’ en büyük ilk 50 şirket arasına giren Hitachi iklimlendirme sektöründe Asya’dan Avrupa’ya, Amerika’dan Afrika’ya kadar tüm kıtalarda satış ve servis ağına sahiptir. İklimlendirme ürünlerinde bireysel duvar tipi klimalardan merkezi VRF sistemlerine, ticari klimalardan klima santrallerine kadar her alanda üretim yapmaktadır.  Türkiye’de distribütörlüğü Asal İklimlendirme tarafından yapılmaktadır. İzmir Hitachi klima servisi firması olarak hitachi klimalara ve vi diğer marka klima ürünlerine servis desteği sağlamaktayız.

Hitachi Klima Teknik Servisi

Klima konusunda Hitachi klima teknik servisi hizmeti veren bir firma olarak isteğimiz, en yüksek hizmet kalitesi ve kullanıcı mutluluğu sağlayarak, en geniş kitleyi kaliteli ve güvenilir servisle buluşturmaktır. Servis konusundaki en son gelişmeleri müşterileriyle buluşturmak. Hitachi marka cihazınızı evinizde ya da işyerinizde sorunsuz kullanmanıza ve gerekli servisi hak ettiğiniz kalitede sizlere ulaştırmak. Klima sektöründe tüketici gözündeki güvenilirliğimizi korumak, en önemli hedeflerimizdir. İzmir Hitachi klima servisi olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren İzmir Hitachi klima servisi firmasıdır. Sunduğumuz İzmir Hitachi klima servisi hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir İzmir Hitachi klima servisi olarak görev yapmaktayız.

İzmir Hitachi Klima Bakım Servisi

İzmir Hitachi klima servisi klimanızı ilk çalıştırdığınızda bir koku çıkıyorsa klima temizliği yaptırmadan o klimayı bir daha asla çalıştırmayın. Arızanın üzerine tamir masrafının binmesi bize kabus yaşatır. Her tür marka klimada ustalıkla ve tecrübe ile hizmet sunarak klimanızın tamirini, bakımını ve onarımını başarılı bir boyut da tamamlıyoruz. Yaptığımız her müdahale için sizi bilgilendiriyoruz. Düzenli aralıklarla İzmir Hitachi klima bakım servisi ile klima bakımlarının yapılması ve kullanım talimatlarına uygun olarak kullanılması klima cihazların ömrünü uzatacağı gibi bu problemlerle karşılaşma olasılıklarını minimize edecektir.

Hitachi Klima Servisi

Yerinde Hitachi Servisi

İzmir Hitachi klima servisi olarak sağladığımız gezici servis hizmeti sayesinde müşterilerimizin çağrılarına en kısa sürede yanıt verilmekte ve müşteriye en yakın gezici servis ilgili adrese yönlendirilmektedir. Yerinde Hitachi servisi ile yerinde yapılan kontroller sonrasında arızanın durumuna göre tamir işlemleri ürün servisimize getirilmeden yerinde yapılabilmektedir. Ancak genel olarak müşterilerimize tavsiyemiz tüm işlemlerimizin teknik servisimizde yapılmasının daha iyi olacağı yönünde olmaktadır. Bunun nedeni arızanın giderimi amacıyla servisimize gelen ürünlerin diğer parçalarında mevcut olabilecek problemler için denetim yapılmasıdır. Herhangi bir problem tespit edildiğinde bu tespit kayıt altına alınarak müşteri bilgilendirilmekte ve isteği doğrultusunda tüm sorunlar çözülmektedir.

Hızlı ve Ekonomik İzmir Hitachi Klima Servisi

Hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışını kurulduğu günden beri sürdüren servisimiz yapılan tamirat sırasında parça değişimi gerçekleşmesi durumunda değişimde kullandığı tüm parçaları ücretsiz olarak İzmir Hitachi klima servisi firmamız güvencesinde belgeleyerek garanti altına almakta ve bu belgeyi müşteriye teslim etmektedir. İzmir Hitachi klima servisi telefon vasıtasıyla bizlere ulaşabilir uzman İzmir Hitachi klima servisi personelimizden istediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Hitachi yedek parça ve servis konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ekibimiz her gün onlarca müşterinin servis talebine hızlı ve garantili bir şekilde yanıt vermektedir. Cihazınızın bakım ve onarımlarını garantili bir şekilde yapmaktayız. İzmir Hitachi klima servisi alt yapısı yetkili servis teknisyenlerinden oluşmaktadır. Arıza ve bakım şikayetleriniz için klima konusunda en iyi şekilde servis alacağınızdan emin olabilirsiniz. İzmir Hitachi klima servisi olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen hizmet ve servis anlayışımızla siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz. Hizmet kalitesini sürekli daha yukarılara çekmek isteyen servisimiz bu amaçla müşterilerimizden sürekli geri bildirim talep etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

SERVİS ARA